Luani shqipton fjalen ALLAH--binduni vet


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e tetari
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Luani shqipton fjalen ALLAH--binduni vet

  Receta Gatimi

  Luani shqipton Allah


 2. #2

  Re: luani shqipton fjalen ALLAH--binduni vet

  Tetari a ke me per fene?

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  une mendoj qe komplet eshte dublim

 4. #4
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Ka sa dush veq a jeni ju qe lexoni !!!?
  kurse per Luanin ka ndodhur ne Turqi.

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po tani po flasi dhe kafshet

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  e bukur do ishte qe kjo te ishte e vertete po si do ishte qe kjo seshte e vertete blablabla

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  nuk duket reale

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e besmir0212
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  e vertet asht
  All-llahu asht Njė

 9. #9
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  ja edhe nje:


 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  O tani na dolen qe tere luanet thine fjalen allah....

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Lol, po luani ashtu e ka te berritmen.. AGGGAGGGGUUU.

  Kjo eshte si pune asaj qe te dalin zogj tani tu therrazin kinezeve..

  Ciu, piu liu ciu ciu...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Apple, mbėrrin “Luani i Malit”
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 07:02 PM
 2. Luani ne kompjuter nese ju ka kap depresioni
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 22-04-2012, 11:16 AM
 3. 6 Lojra per Telefonat Android qe duhet ti luani
  Nga Al Capone nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-03-2012, 11:49 AM
 4. A beni hile kur luani me letra?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 26-03-2011, 09:17 PM
 5. Luani kafshon njeriun (Video shokuese)
  Nga Erdi nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 22-09-2009, 10:04 PM