Template per wordpress


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e junksound
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Template per wordpress

  Receta Gatimi

  Pershedetje,nese mundet dikush te me ndihmoje a ka munsi mi xhet template per wordpress ato cka jan me pare mi bo download pa pare nuk edi a eshte e muncme po nese mundet me ndihmoni

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Tashme ne Wordpress mund ti instalosh Veshjet direkt nga Paneli Admin!

  ose shko tek: http://wordpress.org/extend/themes/ dhe bej download manual!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Tashme ne Wordpress mund ti instalosh Veshjet direkt nga Paneli Admin!

  ose shko tek: http://wordpress.org/extend/themes/ dhe bej download manual!

  tani i kan ndryshuar keto se ne fillim kishin ca te shpifura

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Wordpress 3 e disponueshme per shkarkim
  Nga ReniX nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-06-2010, 09:59 AM
 2. Wordpress ne Shqip
  Nga Design nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 11:35 PM
 3. Si me vjedh 1 webiste me te dhena e me template.
  Nga Altin111 nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-11-2007, 10:59 PM
 4. Instalim i nje faqeje apo nje template te gatshem?!
  Nga Eld4 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-04-2007, 02:19 AM