Michael Jackson eshte ende gjalle!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Michael Jackson eshte ende gjalle!

  Receta Gatimi

  maikell xhekson nuk ka vdekur eshte bere funeral fallso per té shmagur taksat ,?

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  te kripsha anglishten e kulluar ore aaahahahahaa
  ku esht pyetja e temes ktu ?

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  s'kam qene ne funeralin e tij, s'di ca t'them...

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Rrena jon kto more pfff , qyshty hala menojn gjinja per Tupacin qe hala su dek

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ja ke shkruajtur emrin si Top-Channel.

  Michael Jackson, sa per informacion dhe pas vdekjes nxjerr lek pa mbarim dhe jo te kete frike taksat me biliona fitime qe ka patur nga shitje albumeve.

 6. #6
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  E cuditshme...sepse perpara disa ditesh flitej edhe per Hitlerin qe mund te ishte gjalle perpara disa vitesh...dmth nuk kishte vdekur ne kohen kur e kishin vrar...sipas te thenave...ai paska jetuar shume kohe me pas...buuuuuu!...e cuditshme

 7. #7
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  illuminati..

 8. #8
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Po le te presim albumin e ri ateher hahahaha!

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  bised

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ja ke shkruajtur emrin si Top-Channel.

  Michael Jackson, sa per informacion dhe pas vdekjes nxjerr lek pa mbarim dhe jo te kete frike taksat me biliona fitime qe ka patur nga shitje albumeve.
  po eshte e vertet qe fitime nxjerr pa mbarim , por ne te njejten kohe kishte borxhe pa mbarim,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Prokuroria e L.A: Michael Jackson u vra
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-01-2010, 04:02 PM
 2. Policia: Michael Jackson eshte vrare
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 18-07-2009, 09:48 PM
 3. Fantazma e Michael Jackson
  Nga kristimcs nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-07-2009, 11:27 AM
 4. Michael Jackson: "Fundi ėshtė afėr"
  Nga EMAUS nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-02-2009, 06:26 PM