Menyrat per te verifkuar nese ai ju tradheton !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Djallėzore Menyrat per te verifkuar nese ai ju tradheton !!

  Receta Gatimi

  Vajza.....ne sulm


  Ju i beni pyetje por nuk jeni e sigurt nese ai ju thote te verteten. Ja disa menyra te thjeshta se si te zbuloni besnikerine e partnerit tuaj.

  Ju nuk jeni paranojake, por ai ka disa kohe qe nuk ju perkedhel me si me perpara.

  Kerkojini telefonin
  Pa shfaqur asnje lloj agresiviteti, kerkojini atij telefonin, per nje mbremje apo nje week-end, duke I shpjeguar se telefoni juaj ju ka rene per toke dhe ju eshte dashur ta conit tek nje teknik . Nese ai refuzon dhe ju vazhdoni t’ja kerkoni me te mira , por nuk arrini ta bindni atehere ka dicka qe nuk shkon…

  Verifikoni kohen e tij te punes
  Ai ju lajmeron se duhet te shkoj ne nje udhetim profesional dhe nuk ka si t’ju telefonoj ose do te shkoj te luaj tenis 4 here ne jave me shokun e tij . Mos jini e ndrojtur, telefonojini sekretares ,asistentes ose shokun e tij duke nxjerr nje pretekst.

  Pyeteni ate se cfare mendon per meshkujt qe tradhetojne
  Fjalet e atij qe tradheton partneren jane gjithmone shume te renda. Mundohuni ti flisni dhe nje here per te pare nese ka ndryshuar menyren e te shprehurit. Nese ai vazhdon te gjej perseri justifikime, atehere ai ka dicka qe fsheh

  Luani rolin e te panjohures ne Web
  Mund te jete dicka e ulet, por nese doni ta kuptoni. Duhet thjeshte te krijoni nje identitet te ri dhe ti dergoni atij email ( pa ekzagjeruar) dhe te shikoni sesi sillet ai .

  Kontrolloni llogarine e tij bankare
  Shikoni sa ka shpenzuar gjate kesaj periudhe dhe vini re se ku jane firmosur keto fatura. Nese jane fatura hoteli … atehere duhet te alarmoheni.

  Shikoni nese e ka ndryshuar paswordin e tij
  Nese ju keni pasur akses ne email-in e tij , tani nuk e keni me sepse ai I ndryshon ato shume shpesh.

  Kerkojini ndonje shoqeje te provoj ta joshi
  Kjo lloj menyre mund te jete shume rrezikshme , ekziston rreziku qe shoqja juaj te ta marri ate… Prandaj dergojini nje shoqe qe vertet I besoni. 2. #2
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Haahaahaha Shume interesante keto metoda por kane dale ne pension me kohe

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  vertet ....po he...na meso ti ndonje metod te re


 4. #4
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  hahahah don qe ti tregoj keto jane sekrete qe femrat nuk duhet ti dine

  po bej shaka une se tradhetine e urrej shume

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  sekrete thot hehehe....... nje gje ta kesh te sigurt abdullah.....qe nuk ka femer ne bot qe nuk e kupton tradhetin.....
  ndoshta bejn sikur skuptojn......per hir te dashuris / interesit/etj ....po nuk ka shance mos ta kuptoj
  po bej shaka une se tradhetine e urrej shume
  e di e di...dhe un po te isha mashkull kshu do thoja

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Kerkojini ndonje shoqeje te provoj ta joshi
  Kjo lloj menyre mund te jete shume rrezikshme , ekziston rreziku qe shoqja juaj te ta marri ate… Prandaj dergojini nje shoqe qe vertet I besoni.

  jo ket ket nuk ben asesi sa e sa lajme jan dhen se i dashuri tradhton me shoqen e ngusht, kjo eleminohet per mendimin tim

 7. #7
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sekrete thot hehehe....... nje gje ta kesh te sigurt abdullah.....qe nuk ka femer ne bot qe nuk e kupton tradhetin.....
  ndoshta bejn sikur skuptojn......per hir te dashuris / interesit/etj ....po nuk ka shance mos ta kuptoj
  mos ji shume e sigurte per kete

  e di e di...dhe un po te isha mashkull kshu do thoja
  ajo qe thashe eshte e vertete tradhetia eshte dicka qe nuk me shkon ndermend fare

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  jam shum e sigurt te betohem!!!

  ajo qe thashe eshte e vertete tradhetia eshte dicka qe nuk me shkon ndermend fare
  e di mo e di....je djal i rrall ti...lum ajo qe do te mari

 9. #9
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  jam shum e sigurt te betohem!!!


  e di mo e di....je djal i rrall ti...lum ajo qe do te mari
  E lene mos e pyt lum ajo qe do me marri cfare ka per te heq e shkreta

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Oopssssss, Nicole Scherzinger tradheton me Chris Brown?
  Nga labja nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-09-2012, 11:58 AM
 2. Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 02:30 PM
 3. 20 Shenja qe tregojne se ai/ajo ju tradheton....
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-03-2012, 09:18 AM
 4. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-02-2012, 06:17 PM
 5. Pse nje grua tradheton
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-04-2009, 05:51 PM