Femrat duan perkedhelje dhe komplimente


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Femrat duan perkedhelje dhe komplimente

  Receta Gatimi

  Sipas njė sondazhi tė publikuar nė ‘Daily Mail’, lulet dhe dhuratat simbolike janė gjithashtu faktorė qė i shtojnė lumturinė partneres. Nė kėtė sondazh janė marrė nė pyetje rreth 2000 femra dhe mė poshtė mund tė shikoni 10 gjėrat qė i ngrenė mė shumė humorin:

  1- Pėrkėdhelja spontane e partnerit
  2- Tė brendshmet e rehatshme
  3- Dikush qė i thotė se kanė rėnė nė peshė
  4- Dhurata e dikujt qė pėlqejnė
  5- Veshja e tė brendshmeve seksi
  6- Gjetja e njė pazari tė mirė
  7- Lulet
  8- Dhuratat
  9- Dikush qė i thotė se duken mė tė reja se ē’janė
  10- Njė i huaj qė i pėrgėzon pėr stilin e veshjes

 2. #2
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Eh,deri diku te verteta keto ....mendoj se dhurata me e mire eshte dashuria, mirkpitimi dhe respekti mes partnereve...sendet materiale kalojne ne vend te fundit....

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  haha shum te verteta..........nuk ka femer qe ska qejf te llastohet pak
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Eh,deri diku te verteta keto ....mendoj se dhurata me e mire eshte dashuria, mirkpitimi dhe respekti mes partnereve...sendet materiale kalojne ne vend te fundit....
  pergedheljet...komplimentat.....fjalet e embla......nuk jan sende materiale : p .

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  po pse pikerisht keto 3 fraza zemra ime?...une absolutisht qe nuk i permenda...fare madje...gjerat materiale dihet se kush jane...

  dhe kuptohet qe femra eshte si macja....vdes te perkedhelet hahahahaha dhe nese nuk e bene kete...atehere....grrrrrrrrrrrrr

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po de po... Kuj mi thon se...??

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  sepse pak a shum per ate flet sondazhi o shpirti im hahahaha
  nese nuk e ben...ather hidhemi te kjo tema ktu http://www.lirenti.com/threads/18254...i-ju-tradheton hahahahaha

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  po pse pikerisht keto 3 fraza zemra ime?...une absolutisht qe nuk i permenda...fare madje...gjerat materiale dihet se kush jane...

  dhe kuptohet qe femra eshte si macja....vdes te perkedhelet hahahahaha dhe nese nuk e bene kete...atehere....grrrrrrrrrrrrr
  Po femra eshte mbreteresh moj duhet te pergdhelet patjeter

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Goca me sa po shikoje paskeni rene nga pesha "pika 3 "

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Goca me sa po shikoje paskeni rene nga pesha "pika 3 "
  hahahaa....kalo dhe te pika 8 se nuk na ngelet qejfi jo

 10. #10
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Femra eshte nje thesar i vertete qe duhet ta ruajme

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gje qe dihej ēudi qe paskan humbur kohe me studime

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  megjithate nuk do ishte keq femra te i rrefej partnerit cfar do,qe te ndahet e kenaqur

 13. #13
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Jo nuk duan as perkedhelje dhe as komplimente...prezenca dhe mirkuptimi i njeriut te dashur eshte gjithcka...fjalet e bukura t'ia thonte atyre qe shohin c'do dite ne rruge....kurse mendimet dhe zemren atyre qe kane perkrah,ose ne shpirt!.....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēka duan femrat
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 43
  Postimi i Fundit: 20-10-2013, 11:24 PM
 2. Meshkujt S'DUAN BIONDET
  Nga Mima nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 24-09-2013, 04:41 PM
 3. Femrat nxiten seksualisht nga femrat tjera
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 08:48 PM
 4. Femrat duan gjithcka,meshkujt kenaqen me pak!..
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 03:58 PM
 5. Femrat nuk i duan djemte e mire
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 08:37 PM