Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?

  Receta Gatimi

  Gezuar ne kete vit 2008! me duket se eshte postimi i pare

  Qofte per te gjithe nje vite i mbare...

  per me shume si dhe ku e kaluat ndrimin e viteve!!!

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?

  Ne radhe te pare Gezuar 2008! Qofte viti i realizimeve te deshirave, shendet, lumturi, harmoni e plot dashuri!!

  Ky vit u mbyll ne mrekulli....... Mbas mbremjes, Urimin e Vitit te Ri e bera ne kompanji te shoqnis ne sheshin e qytetit tim, me koncert, vallzim, rremuje dhe gezim, mbi te gjitha shume shume vere dhe spumante..... Dhe mbas ores 3 ne diskoteke...... (Koka akoma po me dhembe)

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erumahtar
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Athinė
  Postime
  29
  Reputacioni
  0

  Re: Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?

  Gezuar Vitin e Ri te gjitheve!

  Une ne shtepi ndenjta dhe kalova shume mire.

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?

  gezuar e per shume vjet gezuar.
  une ne shpi duke pare ndeshje basketbolli NBA rash fjeta, u grita ika ne pune normal dite e zakonshme

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?

  Gezuar dhe nga une 2008
  Dhe une ne familje , rehat ne shtepi dhe ja kalume shume bukur

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?

  Per mua ishte nje dite e zakonshme si gjithe te tjerat. Punova ne 31 deri ne darke, hengra pak mishe dhe ja futa gjumit.
  Ne daten 1 punova prape. Spata kohe as te dergoja ndonje urim. Te me fale grupi se nuk ju dergova asnje e-mail, por shpresoj tja keni kaluar mire.
  Dhe i mbare 2008!

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?

  po ne vite te ri kemi gjithemon :=)

  dhe une kam punuar pak ate dite... pastaj kemi ngrene nje drek mjafte te bollshme me shoqerin... me kaposh Shqipetar pastaj ne mbremje. nderrimin e viteve ne shesh. duke bere urimin, dhe pastaj per te kercyer ne disko kaq me pak fjale

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?

  familje dhe jashte deri ne mengjes

 9. #9

  Re: Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?

  Mire ne shtepi ora 2 gjume

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?

  Ne shpi me familjen pastaj pas ores 12 dolem e ndenjem deri ne mjes jashte. Nate e bukur!!

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?

  Gezuar te gjitheve Vitin e Ri 2008.

  Une e kalova ne shtepi me familjen.

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?

  te gjithe ne shpi kto kush e paska mbush sheshin skenderbej

 13. #13
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?

  Ne Tironsit e kalum neper shtepia mer! Erdhen nga rrethet dhe e mushen rrafsh sheshin!

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Vjershat per vitin e ri
  Nga kuklla nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 19-12-2013, 10:48 PM
 2. Gezuar Vitin e Ri 2011!
  Nga 3r1k0 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-01-2011, 02:38 PM
 3. Me ke do ta festoni Vitin e Ri 2011!
  Nga gjendar nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 17-12-2010, 09:01 PM
 4. Audi A1 vitin e ardhshėm
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-10-2009, 07:03 PM
 5. Gezuar Vitin e Ri 2009
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 08-01-2009, 03:23 PM