Fitoni nje Darke Romantike per Shen Valentin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Zemer Fitoni nje Darke Romantike per Shen Valentin

  Receta Gatimi

  Ky promo eshte ofruar nga faqja Artigatimit.com ku dhe duhet te beni aplikimin!

  APLIKO KETU  Ju duhet te plotesoni hapat qe tregohen ne kutizen e artikullit.

  Per me shume vizitoni adresen ne vijim:
  http://www.artigatimit.com/2013/01/f...entin-konkurs/

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hala ka menoj per 14 Shkurt jom...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfar do me gatuaje sikur te vija per darke tek ti
  Nga lovee nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 390
  Postimi i Fundit: 14-10-2013, 11:17 PM
 2. Idetė mė tė mira pėr Shėn Valentin
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-02-2013, 04:51 AM
 3. Ē'farė do tė doni tė hani sot pėr darkė???
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 03:30 PM
 4. Sms romantike & humoristike
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 09:48 PM
 5. Ngrėnia vonė nė darkė tė shėndosh
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 31-07-2012, 08:51 PM

Etiketat pėr kėtė Temė