Kur martesa nuk fuksionon


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Thumbs up Kur martesa nuk fuksionon

  Receta Gatimi

  ne jeten reale ky problem egziston , ne shumicat e rasteve ciftet ndahen , por ka raste se njeri apo tjetri per arsye te femijeve nuk deshiron te ndahet , cmendim keni.

 2. #2
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Martesa eshte thjesht nje cop dokumenti mendoj une...qe njerzit jane te detyruar ta plotesojne...

  Kur nje martes nuk funksionon...atehere dihen rruget qe do te marri...por me e veshtire mbetet ne rastet kur ne mes ka femije...aty nderlikohen pak gjerat...sepse gjithmone mendohet per ta...dhe te lenduarit mbeten pikerisht ata...

  Por qe edhe ne rastet kur nje cifte nuk e gjejne gjuhen mes tyre...serisht per femijet eshte e veshtire...sepse te gjithe duan qe ti shohin te lumtur prinderit e tyre...

  Mirpo...duhet nje zgjidhje...dhe ne te tilla raste zgjidhja eshte ndarja...sepse nje fjale thote..."me mire nje fund me dhimbje....se sa nje dhimbje pa fund"....

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kur po thojn "Ish rahatu filani" spo di A po thojn "Ka vdek" apo "Eshte martuart ?"

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  lol nuk kishe ndonje pergjgje tjeter , apo di vetem ti vesh ne loje te tjeret

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Dihet qe femija do vuaje, por ne anen tjeter jeta duhet jetuar dhe per veten tende jo vetem per femine ....keshu qe me mire te ndare sesa te jo te lumtur bashke.

 6. #6
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  kur martesa nuk funksionon Ēohet ne servis .....!!

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga anonymus Lexo postimin
  lol nuk kishe ndonje pergjgje tjeter , apo di vetem ti vesh ne loje te tjeret
  cka the ??

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  E LEXOVE shum mire pergjigjen , se na

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lol tash e kuptova HAHAHAHAHAHAHA! Po mos e merr aq afer zemres o burr se shaka ishte HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

  Po sygjerimi jem osht mos m'u martu dej t'i bojsh 30 vjet!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Martesa ne thellesi...!!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 10:51 PM
 2. Martesa me shkeusi
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 29-03-2011, 07:01 PM
 3. Martesa e adoleshentes
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 12:23 PM
 4. Mė 8 gusht do tė lidhen 1.675 martesa
  Nga Coca-Cola nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-08-2008, 05:20 PM
 5. Kur ka lindur martesa?
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-12-2007, 03:55 PM