Vajzat Shqiptare jane ....!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Mendime Vajzat Shqiptare jane ....!

  Receta Gatimi
  Plotesoni fjaline: Vajzat Shqiptare jane_____________!

 2. #2
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Vajzat shqiptare jane...mrekullia e 8 e natyres ...hahahahaha...

  Jane inteligjente...jane te sjellshme...jane simpatike...jane te edukuara....jane serioze....jane te kompletuara ne c'do aspekt....

  Prandaj meshkujt duhet ti marrin shume ne konsiderat...dhe ti respektojne...ti vlersojne...sepse e meritojne....

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Vajzat shqiptare jane...mrekullia e 8 e natyres ...hahahahaha...

  Jane inteligjente...jane te sjellshme...jane simpatike...jane te edukuara....jane serioze....jane te kompletuara ne c'do aspekt....

  Prandaj meshkujt duhet ti marrin shume ne konsiderat...dhe ti respektojne...ti vlersojne...sepse e meritojne....
  b i t c h please...!! 1 ne 30 vajza i ka kto karakteristika...


  pjesa tjeter...i ke te dala nga binaret qe 13 vjece......imorale...pa respekt per veten....mendjemedhaja.......... me qejfin te veshin taka qe ne pik te mengjesit...... te shkojn ne shkoll per te ekspozuar garderoben.......te njohin gjysmat e cunave te qytetit.......etj
  me keqardhje i them te gjitha kto.....po kjo esht nje pjes e realitetit sot....

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Vajzat shqiptare jane...mrekullia e 8 e natyres ...hahahahaha...

  Jane inteligjente...jane te sjellshme...jane simpatike...jane te edukuara....jane serioze....jane te kompletuara ne c'do aspekt....

  Prandaj meshkujt duhet ti marrin shume ne konsiderat...dhe ti respektojne...ti vlersojne...sepse e meritojne....
  allahile ku po rrnon ti ?

  LOL!

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  b i t c h please...!! 1 ne 30 vajza i ka kto karakteristika...


  pjesa tjeter...i ke te dala nga binaret qe 13 vjece......imorale...pa respekt per veten....mendjemedhaja.......... me qejfin te veshin taka qe ne pik te mengjesit...... te shkojn ne shkoll per te ekspozuar garderoben.......te njohin gjysmat e cunave te qytetit.......etj
  me keqardhje i them te gjitha kto.....po kjo esht nje pjes e realitetit sot....
  Jo e dashur...nuk ke perse ti paragjykosh kaq rend...sepse nuk eshte e vertet....qe keto karakteristika ti zoterojne vetem vajzat Shqiptare...pasi te gjitha femrat kudo ne bote i prekin pak te gjitha keto qe ke permendur!...

  Nuk duhet pare me kete sy...asnjehere me syrin e paragjykimit...gjithsecila ka menyren e vete te te vepruarit dhe eshte vete padrone e jetes se saj...

  Nuk e ve ne dyshim qe kane mangesi...ama nuk mund te quhen...bi..ch!...pse veshin taka...dhe nuk mund te quhen imorale...vetem duke i pare nga ky kendveshtrim...

  sa per informacion...vajzat shqipetare jane shume here me ndryshe se cila do femer ne bote...si nga karakteri ashtu edhe nga ana fizike...prandaj motra jo kaq e ashper ne mendime...dhe me qe ra fjala nga ke humbur se na mori mallii...

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  .....vajzat shqiptare...jane krijesat me te pafajshme...jane te brishta....te embla.....te bukura.....i japin jetes sone drite e ngjyra te paperseritshme....jane vete lumturiaa...

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Jo e dashur...nuk ke perse ti paragjykosh kaq rend...sepse nuk eshte e vertet....qe keto karakteristika ti zoterojne vetem vajzat Shqiptare...pasi te gjitha femrat kudo ne bote i prekin pak te gjitha keto qe ke permendur!...

  Nuk duhet pare me kete sy...asnjehere me syrin e paragjykimit...gjithsecila ka menyren e vete te te vepruarit dhe eshte vete padrone e jetes se saj...

  Nuk e ve ne dyshim qe kane mangesi...ama nuk mund te quhen...bi..ch!...pse veshin taka...dhe nuk mund te quhen imorale...vetem duke i pare nga ky kendveshtrim...

  sa per informacion...vajzat shqipetare jane shume here me ndryshe se cila do femer ne bote...si nga karakteri ashtu edhe nga ana fizike...prandaj motra jo kaq e ashper ne mendime...dhe me qe ra fjala nga ke humbur se na mori mallii...
  ne radh te par , ajo ' b itch please ' nuk ish sharje por nje shprehje imja
  e dyta...nuk po paragjykon askush ktu....po kerkohet nje mendim....dhe po e jap.....dhe nuk e shoh me syrin e paragjykimit....por me syrin e realistes...
  nga brezi ne brez sheh ndryshime te paparaa......dhe ndoshta kjo esht aryeja qe un dhe ti mendojm ndryshe. Un jam disa vite me e vogel......dhe jam me afer ati realiteti.
  Nuk flas per shoqet e mia,,,,se heh ...i kam te kompletuara ne cdo aspekt........por perditshmeria me ben te ndeshem edhe me njerez qe nuk dua te ndeshem...
  Asgje nuk esht absolute....nrm qe gjen edhe vajza te mira.....mirpo kur behet fjal per nje sondazh....flitet perher per ne pergjithesi......
  Rinia shqiptare esht ne perpjekje per te 'imituar' rinine e huaj...mirpo ben nje gabim sh te madh......ngaterron konceptin emapcipim ..me degjenerim

  Ne konviktin e UV sivjet kishte rezultuar se ishin mbi 20 vajza me SIDA .....dhe pas ksaj statistike....e kupton ti se cf fshihet?? fshihen pikerisht ato vajzat te siperpershkruara........ ( dhash nje shembull qe dhe mund te thuhet....po ka me mira te tjrer...qe degjojm cdo dit....e qe te vin turp ti mendosh...e jo me ti diskutosh )

  Kjo pra...esht rinia e ditve te sotme......

  dhe mua me ka marr malli motra....po ter shkurtin e kam me provime.......vi hedh nje sy mos me ka shar njeri , e iki

 9. #9
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  bobo paska plas sherri ketej
  nejse meshkujte shqiptar jane shum te mire

 10. #10
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nuk e ve ne dyshim motra...qe deri diku ke te drejte....mirpo une nuk beje krahasime ndermjet periudhes sime dhe tendes...sepse normalisht qe ka ndryshime....mirpo nuk mund te pergjithsohen gjerat....

  Egzistojne tipe femrash sic i permende ti...kane egzistuar me kohe...dhe madje shume e shume me keq se sa sot....por ndryshe nga te "djeshmet'...keto "sot" bejne se duan...dhe jo sepse nuk dine....atehere femrat ishin naive...dhe shume vajza vinin nga rrethe te largeta dhe kur vinin kembet ne qytet..."hapeshin si ai vaji ne lakra"....

  Gjithsesi...me ka ndodhur te shoh edhe femra te huaja...mbaj mend heren e fundit ne Milano...dola nje mbremje...dhe qyteti ishte plot e perplot me student...te rinje...e te reja...qe cmendnin qytetin...thyenin...pinin...bertisnin...nje rini totalisht e shthurur...ndryshe nga vajzat Shqiptare...qe jane me te pergjegjshme ne veprimet e tyre....

  Prandaj...ka edhe nga ato qe jane vajza te mira...te respektuara...edhe pse mund te jene te pakta...por qe une nuk e besoj kete...sepse sot kohet kane ndryshuar...dhe femra eshte e pa varur ne c'do aspekt...ashtu e sheh jeten ashtu vepron....sepse keto fenomene jane kudo ne bote...

  Per konviktoret me ka ardhur keq gjithmone...sepse "mbyten me nje lug uje"...nuk dije cfare te them....dhe kete punen e sides nuk e dija ne fakt...me vjen keq...per prinderit...sepse ata sakrifikojne qe ato te behen dikush ne jete....dhe shih cfare vlersimi marrin....

  Te uroj shume shume shume suksese...dalsh sa me mire motra....

 11. #11
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  nga i bie milano ? afer Manatise ? apo nga Shengjergji ...

  ka edhe te mira(me pikatore) ! pjesa derrmuese nuk hahen as me kripe as me piper !!!!!

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Nuk e ve ne dyshim motra...qe deri diku ke te drejte....mirpo une nuk beje krahasime ndermjet periudhes sime dhe tendes...sepse normalisht qe ka ndryshime....mirpo nuk mund te pergjithsohen gjerat....

  Egzistojne tipe femrash sic i permende ti...kane egzistuar me kohe...dhe madje shume e shume me keq se sa sot....por ndryshe nga te "djeshmet'...keto "sot" bejne se duan...dhe jo sepse nuk dine....atehere femrat ishin naive...dhe shume vajza vinin nga rrethe te largeta dhe kur vinin kembet ne qytet..."hapeshin si ai vaji ne lakra"....

  Gjithsesi...me ka ndodhur te shoh edhe femra te huaja...mbaj mend heren e fundit ne Milano...dola nje mbremje...dhe qyteti ishte plot e perplot me student...te rinje...e te reja...qe cmendnin qytetin...thyenin...pinin...bertisnin...nje rini totalisht e shthurur...ndryshe nga vajzat Shqiptare...qe jane me te pergjegjshme ne veprimet e tyre....

  Prandaj...ka edhe nga ato qe jane vajza te mira...te respektuara...edhe pse mund te jene te pakta...por qe une nuk e besoj kete...sepse sot kohet kane ndryshuar...dhe femra eshte e pa varur ne c'do aspekt...ashtu e sheh jeten ashtu vepron....sepse keto fenomene jane kudo ne bote...

  Per konviktoret me ka ardhur keq gjithmone...sepse "mbyten me nje lug uje"...nuk dije cfare te them....dhe kete punen e sides nuk e dija ne fakt...me vjen keq...per prinderit...sepse ata sakrifikojne qe ato te behen dikush ne jete....dhe shih cfare vlersimi marrin....

  Te uroj shume shume shume suksese...dalsh sa me mire motra....
  po as ti smund te besh krahasim te mirfillt me italin....se italia e ka shpall demokracin qe ne 1861 motra...dhe nuk kan as komplekse....as frik paragjykuese...as mentalitet qe ti druhen...................neve 20 vjet demokraci kemi....dhe po bejm kerdin.... merre me mend cf do ndodh dhe pas nja 2 dekadash.....
  nejse,,,e shohim nga kendveshtrime te ndryshme....ti nga ai i krahasimit....e un nga ajo qe shoh perdit.....

  Te uroj shume shume shume suksese...dalsh sa me mire motra....
  flm shum motra...... ))

 13. #13
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  nga i bie milano ? afer Manatise ? apo nga Shengjergji ...

  ka edhe te mira(me pikatore) ! pjesa derrmuese nuk hahen as me kripe as me piper !!!!!
  Milano?...po ja aty nga laci them une........pyetja ishte vajzat shqiptare...keshtu qe bazohu aty!....

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  vajzat shqiptare din te vishen bukur

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  ska me to jo

 16. #16
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  jane si rrush

 17. #17
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahaha jane si kumbulla....

 18. #18
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  jane si torta pa qershi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ja cilat janė 50 ēuditė Shqiptare !!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 11:02 PM
 2. Vajzat shqiptare e nisin jetėn seksuale nė moshėn 13-vjeēare
  Nga labja nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 11:53 PM
 3. Cfare mendoni per vajzat Shqiptare qe jetojn ne Mergim
  Nga lovee nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 26-04-2011, 09:43 PM
 4. Vajzat qe luajne videogame jane me aktive ne Seks!
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-07-2009, 02:25 PM
 5. Cilat janė vajzat mė seksi nė botė?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-12-2006, 01:36 PM

Etiketat pėr kėtė Temė