SoShare nga BitTorrent, shėrbimi i cili ju mundėson ngarkimin e skedarėve deri nė 1TB


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up SoShare nga BitTorrent, shėrbimi i cili ju mundėson ngarkimin e skedarėve deri nė 1TB

  Receta Gatimi


  BitTorrent ka prezantuar nje sherbim te ri falas i cili ju mundeson te ngarkoni skedare me madhesi deri ne 1 terabyte falas! Eshte shume thjeshte: Ju duhet vetem te vizitoni lidhjen e SoShare dhe te krijoni konton tuaj falas dhe me pas te shkarkoni nje plug-in nga SoShare dhe te filloni ngarkimin e skedareve tuaj.

  Si fillim, pasi te keni ngarkuar 1 skedar, ju duhet te jepni nje e-mail adrese per t'a udhezuar sherbimin se ku do te shkoje ai skedare ne fjale dhe perdoruesi ne anen tjeter nuk do t'a kete te nevojshem regjistrimin ne SoShare, pasi qe ju mund ta beni skedarin tuaj publik (pra te krijoni lidhje shkarkimi). Pasi ta keni krijuar lidhjen e shkarkimit, mund t'a shperndani ate shum lehte me miqt tuaj ne twitter, facebook etj...


  Shembull:


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Puna eshte se qenkan me skadence! Mbaro pune dhe fshije per me vone nuk eshte! Nuk besoj se do ket ndonje sukses!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Puna eshte se qenkan me skadence! Mbaro pune dhe fshije per me vone nuk eshte! Nuk besoj se do ket ndonje sukses!
  Duke e pare qe eshte falas, sa per fillim s'eshte keq por mendoj qe as kjo nuk do rrije "falas" gjate... Me kalimin e kohes do ndryshojne tarifat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 01-10-2014, 10:45 PM
 2. Shkarko MP3 Toolkit per menaxhimin e skedareve MP3
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-05-2012, 03:42 PM
 3. YouTube mbėshtet ngarkimin mobil 3D
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-02-2011, 01:07 PM
 4. Face Me mundėson video-chat nė Facebook?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2010, 06:41 PM
 5. Hierarkia e skedareve te sistemit Linux/Unix
  Nga ReniX nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-06-2008, 12:42 AM

Etiketat pėr kėtė Temė