Pershendetjee te gjithve jam e re ne kete faqe e nuk di mir...kam ni problem ne bikinizone me rritet qimet nen lekur dhe me dalin puqrra kam perdor piling tash qimet me nuk me dalin as puqrrat po shejat ku i kam prek ma heret puqrrat me kan mbet..a ka naj krem apo naj menyr mi largu ata...ju lutem me nihmoni