Perse femrat xhelozojne me shum se meshkujt


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Zemer Perse femrat xhelozojne me shum se meshkujt

  Receta Gatimi

  ne jeten e perditshme kemi pasur raste te shikojme dhe kemi degjuar dhe i kemi perjetuar , qe femrat jan shum xheloze ndaj mashkullit te tyre , e shpesh her xhelozija te ēojne ne divorce,

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  sepse, duke i bere vete disa "djallezi", mendojne se i bejne dhe meshkujt

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  sepse, duke i bere vete disa "djallezi", mendojne se i bejne dhe meshkujt
  KAPAK!

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sepse e njohin natyren jo neutrale , tradhetuese te meshkujve ....

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Sepse? ....ka shume "sepse"...dhe pse nuk e gjeti dot as Sterio Spasse!....e jo me ne njerzit e thjesht!...hahahahaha....nuk ka dashuri pa xhelozi....sepse ne te kundert nuk do te quhej e tille...gjithmone pa e tepruar!....

  Nuk eshte se meshkujt jane me pak xheloz...vetem se femrat e theksojne me shume...ne pa mundesi per ta fshehur dot!....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pse femrat varrosen nje meter me shum se meshkujt
  Nga anonymus nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 30-03-2014, 12:04 PM
 2. Horoskopi,Femrat-Meshkujt!
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 26-10-2013, 10:31 PM
 3. Pėrse femrat braktisin tė dashurit?
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 09:06 PM
 4. Kush tradhton me shum femrat/djemt?
  Nga Altin111 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 91
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 07:25 PM
 5. 18 arsye perse birra eshte me e mire se meshkujt!
  Nga Lirenti nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 12-08-2007, 05:31 AM