Adresa per Imazhet


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Bug Adresa per Imazhet

  Receta Gatimi

  Ju njoftojmė sė sherbimi pėr ngarkimin e imazheve (images.lirenti.com) pėr momentin nuk ėshtė aktiv!

  Jemi duke punuar pėr ta rikthyer sa mė shpejtė!

  Faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Stafi Teknik.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Shpresoj te rikthehet sa me shpejt,pune te mbare.

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Ju komunikojme se sherbimi fotove images.lirenti.com eshte rikthyer online!

  Ju faleminderit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Imazhet e pabesueshme tė Islandės, foto
  Nga olsii nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-11-2012, 06:08 PM
 2. Imazhet e para tė Diellit nė formatin 3D (video)
  Nga gjendar nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 08-02-2011, 07:57 PM
 3. CERN, imazhet e para tė “Big – Bang”
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-11-2010, 09:53 PM
 4. Imazhet e para nga iPhone 4G
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-04-2010, 11:02 AM
 5. Rretulloni imazhet ne Google
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 05:20 PM

Etiketat pėr kėtė Temė