Yahoo me pamje tė re


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Yahoo me pamje tė re

  Receta Gatimi


  Njė nga faqet mė tė njohura tė internetit ka marrė njė pamje tė re. Duke paraqitur faqen e re tė Yahoo, shefja ekzekutive Marissa Mayer e pėrshkroi atė si “mė moderne, intuitive dhe personale”.Faqja e ridizajnuar ėshtė pėrshtatur pėr pėrdorim nė kompjuterėt personalė, nė smartfonė dhe tabletė, dhe ėshtė mė e shpejt se sa paraardhėsja e saj, ka thėnė Mayer.

  Si transmeton Rel, tėrė pėrmbajtja shumė lehtė mund tė shpėrndahet nė Facebook apo Twitter.

  Yahoo nė vitet e fundit ka mbetur prapa konkurrentėve si Google dhe Facebook.

  Burimi: Koha.net

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Prisja me shume! Me e shpifur nuk behet

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  sme pelqen yahoo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Yahoo largon 600 tė punėsuar
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2010, 07:47 PM
 2. Yahoo nė shitje?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2010, 01:02 PM
 3. Yahoo ri-dizajnon faqen
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 08:12 PM
 4. Yahoo e Microsoft arrijnė marrėveshjen?
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-07-2009, 01:14 PM
 5. Lirenti.com ne Yahoo! Italia
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-07-2008, 01:07 AM

Etiketat pėr kėtė Temė