Diēka qe nuk e keni kuptuar, ose te pakten deri me sot


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 29
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  I Habitur Diēka qe nuk e keni kuptuar, ose te pakten deri me sot

  Receta Gatimi

  Cila eshte ajo gje, send, person, motiv, shkak qe akoma nuk e keni kuptuar.  Per tu ndihmuar, ja disa shembuj: Dikush mund te thoj qe nuk ka kuptuar femrat per x veprim.
  Nje pyetje tjeter mund te jete, pse naten eshte erresire? etj etj...

 2. #2
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahaha pse ke marr shembull femrat?...kur ne fakt ne 100% te rasteve...nuk arrijme te kuptojme sjelljen e meshkujve?.......shaka...

  Personalisht nuk kam arritur te kuptoj...perse gjerat qe presim me shume pa durim...vijne gjithmone kur e humbasim interesimin per to?...

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  po citoj nje koment qe kam bere te kjo tema

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin

  po dhe un kam pyetje qe ndoshta e kan pergjigjen...po qe vet sua u jap dot..
  psh...
  1-neve ne ekspiracion nxjerrim CO2 ..... ne frymemarrje goj me goj qe i bejm dikujt...per cf i duhet ai CO2 qe neve i japim...kur ai ka nevoj per oksigjen...
  2-kur shum thon ' kshu ishte e shkruar ' ' fati jon shkruhet qe ne momentin qe lindim ' ....ather pse duhet te jemi pergjegjes per gabimet tona...kur ashtu qe shkruar te ndodhte
  3- pse sekretaret duhet patjeter te mbajn minifund

  kam plot pikpyetje...por kaq me kujtohen per momentin..............

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  edhe une qito se kom kuptu hala pse ?

  Personalisht nuk kam arritur te kuptoj...perse gjerat qe presim me shume pa durim...vijne gjithmone kur e humbasim interesimin per to?...

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  nuk arri ta kuptoj kush esht ky merimanga
  ???


 6. #6
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  haha qenka nje merimange aty qe paska hyre ne temen time.........ishalla seshte e zeza

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahahaha...kaq sh koh ka pa vajt njeri ajo tema jote...sa paska zen merimanga

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahaha....mos e thuaj ate .. se nqs temat e forumit merimanga... u ngelet faji gocave te forumit qe nuk pastrojn .....
  nuk e kuptoji ne femrat kemi gjithmon veshtirsi per te gjetur nje parner te pershtatshem ....ku struken keta meshkuj. ..

 9. #9
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Disa situata....se di...asnjehere nuk kam per ti kuptuar!....

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ermira Alliu Lexo postimin
  hahaha....mos e thuaj ate .. se nqs temat e forumit merimanga... u ngelet faji gocave te forumit qe nuk pastrojn .....
  nuk e kuptoji ne femrat kemi gjithmon veshtirsi per te gjetur nje parner te pershtatshem ....ku struken keta meshkuj. ..
  hidhi nje sy ksaj barcaletes ....dhe do e kuptosh pergjigjen e pyetjes tende

  Hapet nje dyqan ne New York ku shiten burra.
  Ne hyrje te dyqanit eshte nje tabele ku shpjegohen rregullat qe duhet te ndjekin klientet, ku shkruhet:Ne dyqan hyhet vetem nje here, jane 6 kate ku ne cdo kat femrat mund te zgjedhin nje burre, nuk lejohet kthimi nje kat me poshte.Dalja eshte ne katin e gjashte.
  Hun nje grua ndyqan dhe shkon ne katin e pare ku shkruhet
  Kati I - Burra ne mardhenie pune .....te provoj te dytin thote gruaja
  Kati II-Burra ne mardhenie pune qe i duan femijet......po shkoj tek tjetri thote gruaja
  Kati III-Burra te pasur qe duan femijet dhe jane te pashem....mire ketu thote gruaja por te shoh njehere me lart.
  Kati IV-Burra te pasur qe i duan femijet,jane te pashem dhe ndihmojne ne punet e shtepise.....mendohet gruaja dhe shkon nje kat me lart.
  Kati V-Burra te pasur, i duan femijet, te pashem,ndihmojne ne punet e shtepise dhe jane romantik...........ketu zonja mer vendimin qe te mare burrin pra ne katin e peste.....por nuk mund ti qendroj dot tundimit dhe thote nuk shkoj te shoh edhe te gjashtin!!!!!!!!!!!
  Kati VI- Ketu shkruhet: Jeni klientja e 31.512.746 e ketij kati . Ky kat eshte bere per tju treguar grave se nuk jane te kenaqura me asgje
  .................................................. ................  Shum flasin librin Guiness.....dhe rekordet ne te.....po asnjeher se kam kuptuar...ku dreqin esht ??

 11. #11
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahahahahahahahahahhahahhahaha sa kam qeshur me barcoleten tende....zoti te dhente jete moj vajze qe na shtove jeten ...hahahahhahahaha ahhhh femrat femrat!....

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hehhhhhh duam sduam.....ky esht realiteti.... ....

 13. #13
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Jo motra jo te gjitha...ka femra qe kenaqen vetem me faktin qe kane nje mashkull zemer mire,nje njeri qe i do,qe i kupton...dhe mbi te gjitha te behet shok,mik por edhe vella....eshte pasuri e madhe te kesh nje person te till....
  pastaj edhe poshte ures jeton me ate...vetem te kete keto cilesi....

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  njerzit ka1her si kuptoj

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Jo motra jo te gjitha...ka femra qe kenaqen vetem me faktin qe kane nje mashkull zemer mire,nje njeri qe i do,qe i kupton...dhe mbi te gjitha te behet shok,mik por edhe vella....eshte pasuri e madhe te kesh nje person te till....
  pastaj edhe poshte ures jeton me ate...vetem te kete keto cilesi....
  ne fakt....esht natyra e femres ...qe nuk kenaqet asnjeher.....dhe i duket sikur asnje nuk esht ai 'i duhuri'......PERVEC ather kur bie ne dashuri......!!..... ( dhe kjo e fundit i permbledh komplet fjalet e tua...)

 16. #16
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ne fakt....esht natyra e femres ...qe nuk kenaqet asnjeher.....dhe i duket sikur asnje nuk esht ai 'i duhuri'......PERVEC ather kur bie ne dashuri......!!..... ( dhe kjo e fundit i permbledh komplet fjalet e tua...)
  ahhahaha ndoshta nga kjo me jane veshur syte ....se jam e dashuruar me njeriun e zemres....mire qe e pranoj te pakten .....

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nuk kuptoj, pse na vjen gjume dhe nuk na flihet pastaj!

 18. #18
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  njerzit nuk i kuptoj, qysh munesh me thon per dikon fjel jo t'mira e per tjetren onė bon kishe pe du e pe lo shpirtin mas tina/saj ? Sinqerisht qita njerz me dy ftyra A 3 A 4 A pale sa... S'i kuptoj!

 19. #19
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  njerzit nuk i kuptoj, qysh munesh me thon per dikon fjel jo t'mira e per tjetren onė bon kishe pe du e pe lo shpirtin mas tina/saj ? Sinqerisht qita njerz me dy ftyra A 3 A 4 A pale sa... S'i kuptoj!
  Ne radhe te pare duhet te kuptosh vetveten pastaj te tjeret

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ore....ka njeri te ma shpjegoj ate punen e merimanges...mos te ngelem injorante perjet+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 01-10-2014, 11:45 PM
 2. Ai thotė diēka, ajo mendon diēka tjetėr
  Nga PinkPrincess nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-09-2012, 12:32 AM
 3. Kush e ka kuptuar zbulimin e grimces se Higgs Boson?
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-07-2012, 08:59 PM
 4. Diēka apo asgjė ... ?
  Nga vaaldr1n nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-02-2012, 01:30 PM
 5. Nuk besoj se keni pare dicka kaq fantastike
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 06-01-2010, 12:04 PM

Etiketat pėr kėtė Temė