Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 104
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Receta Gatimi

  Ēfare ju ka lene me goje hapur sot? 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hala spo di...

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Degjova kengen Te ka lali shpirt te ka lali xhan ne nje radio italiane dhe filloi ta kendonte dhe komentusi i radoios gje e mire kjo

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Degjova kengen Te ka lali shpirt te ka lali xhan ne nje radio italiane dhe filloi ta kendonte dhe komentusi i radoios gje e mire kjo
  Ne itali kenga e mand nishtulles?.......jalllaaaaaaaaa!....kemi ecur para loli....

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  filxhani i kafes qe do pija sot,ne lokal ishte me njolle buzekuqi dmth sishte lare mire mu neverit kafja dhe banakieri

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  filxhani i kafes qe do pija sot,ne lokal ishte me njolle buzekuqi dmth sishte lare mire mu neverit kafja dhe banakieri
  oooooooooo...mos u tall ?!!!!!

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Ne itali kenga e mand nishtulles?.......jalllaaaaaaaaa!....kemi ecur para loli....
  hahaha sinqerisht po te kesh cun per banakier se kuptoj cpres dhe une po po sme kisht ndodhur me pare po e bukura ishte qe e pranonte njeri po hajt perfunduam lokal tjeter

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  oooooooooo...mos u tall ?!!!!!

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  booo...sa i urrej kto gjera per zotin
  mir bet....po ate kafen tja kishe hedh surratit sdo kishe ber keq

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  booo...sa i urrej kto gjera per zotin
  mir bet....po ate kafen tja kishe hedh surratit sdo kishe ber keq
  haha na vinte zor po aty ikim perher skishte ndodhur ndonjeher ashtu po hajt me ndodh edhe keshtu

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  haha na vinte zor po aty ikim perher skishte ndodhur ndonjeher ashtu po hajt me ndodh edhe keshtu
  e di ti qe njeher njera ( jo ne shqiperi ) kishte gjetur nje kok miu ne sanduic. !!!!!
  kshu qe , ka edhe me keq aahahahaha...
  ku ka si ushqimi shtepis o tu befsha !!!!!!
  nejse ,,,sa per temen....sot sme ka ber asgje pershtypje se kam qen ter diten ne shpi .....

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  e di ti qe njeher njera ( jo ne shqiperi ) kishte gjetur nje kok miu ne sanduic. !!!!!
  kshu qe , ka edhe me keq aahahahaha...
  ku ka si ushqimi shtepis o tu befsha !!!!!!
  nejse ,,,sa per temen....sot sme ka ber asgje pershtypje se kam qen ter diten ne shpi .....
  iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mu shpif o zot po te sanduici i asaj e gjeten te vrisnin miun ato me

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sidomos tani ne vere ne Shqipėri pas epidemia!

 13. #13
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  nje artikull ne lidhje me mjekesine me ka habit !!!

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Disa persona qe mendojnė se me 1 Like shpėtojnė jete njerėzish! Na mbyten.....

 15. #15
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  gjithcka me bene pershtypje...sa hutaqe jam o zot...i shoh gjerat si e habitur!...

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  sot me ka bere pershtypje nje femije qe kishte ne dore nje cope buke thate e po hante ulur mbi trotuar dhe perbri kishte nje thes me kanace jo se di qe varferia ketu eshte ne shifra alarmante po po mendoja ne kemi luksin hame the fruta bejme dhe naze ndersa ai........prandaj duhet te vlersojme shume ate qe kemi ndonjehere jeta te bene lojra te hidhura

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Disa persona qe mendojnė se me 1 Like shpėtojnė jete njerėzish! Na mbyten.....
  Pse me kry mjeksin, kur me 1 "Like" pe sherojm kancerin!? (e kam pas ven status ne fb ket me heret )

 18. #18
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Disa njerėz qe dine te bejne vetėm si...... !!!! nejse

 19. #19
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Deri tani jo po sa te bej nje xhiro do kem shum pershtypje

 20. #20
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Te gjithe dalin xhiro vetem une ne pune

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare ju ka bere te merziteni sot ?
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 182
  Postimi i Fundit: 30-10-2014, 11:58 AM
 2. Femrat, ēfarė i kėnaq mė shumė
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 02:03 AM
 3. Ēfarė duhet bėrė nė ditė tė caktuar tė javės
  Nga vaaldr1n nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-10-2012, 09:25 PM
 4. Cfare ju ben pershtypje me teper te nje person ?
  Nga labja nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 09-05-2011, 09:56 PM
 5. Flirtimi nė celular, ēfarė s’duhet bėrė
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 05-02-2011, 07:35 PM

Etiketat pėr kėtė Temė