Kur e keni dhene puthjen e pare?


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Versu
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Kur e keni dhene puthjen e pare?

  Receta Gatimi

  Kur e keni dhene puthjen e pare dhe si ju eshte dukur,une per vete sdo ta harroj kurre sepse ishte dicka e mrekullueshme ...

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Tema eshte dublikat, e Puthja e Pare!

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 28-10-2014, 06:33 PM
 2. Mosha e duhur per te dhene puthjen e pare
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 05:32 PM
 3. Kur e keni dhene puthjen e pare?
  Nga xhushi nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 12-05-2013, 04:29 PM
 4. A keni dhėnė ndonjėhere ryshfet?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 29-01-2011, 12:01 PM
 5. E mbani mend puthjen tuaj te pare?
  Nga Alb-Angel nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 14-10-2010, 11:19 PM