Femrat dhe meshkujt


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Thumbs up Femrat dhe meshkujt

  Receta Gatimi

  ne jeten e perditshme koha na ka treguar se femrat nuk bene asgje pa meshkujt po gjithashtu dhe meshkujt nuk bejne pa femrat, , por sipas analistave te kohes kan nzjerr si konkluzion, meshkujt jane me te afte se femrat,
  cmendime keni : Ball:

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  rri sa rri ti i keput ca tema

  po jemi pak me te afte se jemi me te fort

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  rri sa rri ti i keput ca tema

  po jemi pak me te afte se jemi me te fort
  hahahhaahhahahahaahahahaha

  Qit menim e kom edhe une!

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  [QUOTE=Arjol;191246]rri sa rri ti i keput ca tema

  po jemi pak me te afte se jemi me te fort [/QUOT

  mendoje se e keni gabime qe te dy ,, aftesia e nje mashkulli nuk eshte se eshte ssuperior ,

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  o Arjol te hengert mortja qe ste ha haahaha

  meshkujte jane me te afte sepse ashtu i ka bere zoti

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Pfffffffff, me te afte ne ē'fare psh ????

 7. #7
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Pfffffffff, me te afte ne ē'fare psh ????
  Ta thote motra ty....

  1- per te genjyer
  2-per te bere bla-bla
  3-per te pervetesuar me c'do kusht
  4-per ta bere jeten malore
  5-oooooo,nuk do mjaftonin ...jane numra pa fund

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Ta thote motra ty....

  1- per te genjyer
  2-per te bere bla-bla
  3-per te pervetesuar me c'do kusht
  4-per ta bere jeten malore
  5-oooooo,nuk do mjaftonin ...jane numra pa fund


 9. #9
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Ta thote motra ty....

  1- per te genjyer
  2-per te bere bla-bla
  3-per te pervetesuar me c'do kusht
  4-per ta bere jeten malore
  5-oooooo,nuk do mjaftonin ...jane numra pa fund
  sheqyr qe na i the se nuk e dinim

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin

  avash se do te bien protezt

 10. #10
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahaha,e kam per detyre te informoj femrat...se jam femer vete jo per gje...pse kishe ndonje gje kunder ti?....

 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  sheqyr qe na i the se nuk e dinim

  Jo por qe ta dish

  - - - Updated - - -  avash se do te bien protezt
  Kush tha qe kam ???

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  sa diskutim i kendshem......me ngjyra

  anonymus....mir ke qen kshu ne pergjithesi ?

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  mire flm ,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Horoskopi,Femrat-Meshkujt!
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 26-10-2013, 10:31 PM
 2. Pse Femrat flasin me shume se sa Meshkujt...
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 12-09-2013, 11:39 PM
 3. Si manipulojnė femrat me meshkujt!
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-11-2012, 07:43 AM
 4. Stresi tek meshkujt dhe femrat
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-03-2012, 11:47 AM
 5. Femrat me pijanece se meshkujt
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2012, 01:29 PM