3 Arsye pse eshte me mire te jesh Single dhe 3 pse eshte me mire te jesh i Martuar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Mendime 3 Arsye pse eshte me mire te jesh Single dhe 3 pse eshte me mire te jesh i Martuar

  Receta Gatimi

  Cilat jane arsyet qe jepni per kete diskutim!

  3 per jeten si single
  3 per te martuarit

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Kur je singel i bie qylit - kur je i martuar i bien qylit

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Ēka ? M'u martu ? Jo kurr!

  Haha, rroft LIRIAAA!!!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Kur je singel i bie qylit - kur je i martuar i bien qylit
  i bie ne kor
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Ēka ? M'u martu ? Jo kurr!

  Haha, rroft LIRIAAA!!!
  Prit dhe pak prit

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kam probleme tjera o Chef...

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Kur je singel nuk te dhem koka nga gruja - E mira kur je i martuar eshte se kur arrin te 70-at ke nevoje qe dikush te laje te shplaje dhe te gatuaj jo per gje se ne ate moshe fillojne dridhen duart kembet dhe bien dhe dhembet

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  secili e mendon si mase mynyres se vet,

  fjale urte popullore ,, beqari e ben jeten si mbret por me ne funde vdes si qen,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pse ėshtė mirė tė jesh mashkull
  Nga gjendar nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-09-2013, 11:11 PM
 2. Pse ėshtė mirė tė jesh femėr
  Nga gjendar nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 05-03-2013, 09:57 PM
 3. Sekretarja mė e mirė ėshtė mashkull
  Nga PinkPrincess nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-05-2008, 03:29 PM
 4. Eshte gjynah te jesh e bukur ne shqiperi?
  Nga nice_boy_sr nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 21-08-2007, 02:04 PM
 5. 18 arsye perse birra eshte me e mire se meshkujt!
  Nga Lirenti nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 12-08-2007, 05:31 AM

Etiketat pėr kėtė Temė