Fast & Furious 6


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Foto Fast & Furious 6

  Receta Gatimi

  Fast & Furious 6 do te dali ne kinema kete vit dhe deri ateher ndiqni keto foto nga xhirimi i filmit.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sa e pelqejne kete film? 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  E kam pare qe ne pjesen e 1 dhe me ka pelqyer tej mase! ver8 1 film i bukur & qe te terheq cdo sekonde ta shohesh me tutje! Por dicka spo kuptoj tek skenari: Kjo vajza me flok te zeza (se ja harrova emrin lol ), ne pjesen e 5-t apo 4 me duket... Vdes! Tani ktu u ngjall prap ?? Se kuptova ket...

  Btw; Eshte thene qe ka luajtur & Rita Ora tek ky filmi...

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Letty me duket! Po gjoja kishte vdekur ne serit e kaluara, por ne fakt rikthehet! skenari eshte pak vl por ka gallata

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mua me pelqen shum edhe kjo qe thot reni jam habit se sikur vdiq iher ajo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 10:59 PM
 2. The Fast and The Furious 4
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-09-2008, 02:08 AM

Etiketat pėr kėtė Temė