Partia Lirenti.com premton....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Partia Lirenti.com premton....

  Receta Gatimi

  Si mendoni sikur ta hapim zyrtarisht fushatėn e votimeve?


  Pėrveē se vende pune ma limit, ujė, drita dhe Interent ne ēdo shtėpi, ēfarė mendoni se mund te premtojmė tjeter....!


  Viheni veten si nje Politikan i Lirenti.com dhe beni premtimet tuaja...


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Ju kisha premtu kejt Shqiptarve ka 1 Golf 2-sh edhe Mercedes Benz ^_^

  Per secilen familje ka 1 edhe e kisha hap 1 Ministri qe merret me punen e huj! Ta garantoj qe 90% e popullsis ish punsu!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Une nuk do premtoj shum, veq nese me votoni mua do tjav bej te gjith popullate airoplanat privat

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ju premtojm dashuri, harmoni nje bote si ne perralla...

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Reno ato leket e fushates kur do ti mar un

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Reno ato leket e fushates kur do ti mar un
  Shife nje her andej nga QTU-ja mos gjen ndonje sponsor !

 7. #7
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahaha teme e lezetshme!...

  Une si kandidate per deputete ne Lirenti.com....(sa bukur tingellon ..deputete)...premtoj per vizitoret e mi:

  1-kenaqesi ne lexim,

  2-mendime pa limit dhe pa leke

  3-shaka pa fundesisht,

  4-informacione,receta gatimi,rreth librave,muzik....dhe miqesin time per te gjithe ju!....

  Une mbi te gjitha,nuk beje premtime....por iu jap fjalen e burrit ...se te gjithe se bashku me antaret dhe vizitoret e faqjes sone...do bejme te mundur qe Lirenti.com te jete forumi Nr...1....

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Un premtoj se si deputet i zonės, do i njoh me qeniet Aliene!

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  kerkoni te beheni te gjithe mashtrusa ,hahahahahaha tem e lezetshme

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sa me shume personazhe komik ne politike!

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Haha...ide e lezetshme.
  Ama un propozoj te shpallim listat e kandidateve ...pastaj te bejm fushat

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un jam i pari per kanditat se do rris cilsin e postimeve hahaha

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po ti e ke nje post mo vlla....na ler dhe ne te tjereve radhe.....

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po dhe ti do jesh

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  WIFI Falas per te gjithe anetaret

 16. #16
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Partia jone dohap vende pune ne forum

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. HP premton smartphone me bazė nė webOS pėr vitin e ardhshėm
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 07:17 PM
 2. Australi, hyn ne zgjedhje edhe Partia e Seksit
  Nga Erlindi nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-08-2009, 07:25 PM
 3. Rusi, biznesmeni premton nje kishe per cdo vit jete
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-2009, 08:57 AM
 4. Futet ne parlamentin grek partia ekstremiste Laos...
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-09-2007, 10:33 PM

Etiketat pėr kėtė Temė