Femrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Thumbs up Femrat

  Receta Gatimi

  femrat qe jan aq te dashura dhe shum te adhuruara nga meshkujt , ,
  kam nje pytje dhe pergjigje pafund ,
  perse femrat i tradhetojne te dashurit e tyre ,
  ku qendron sekreti ,kush jan pikat e dobta e femres qe e shtyjne te tradhetoje,

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ka sa te duash arsye, po 1 nder to eshte qe sikur meshkujt edhe ato kan qefet e veta

 3. #3
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Shume kerkon te dish nga jeta ti djale...por nese nje femer e bene te lumtur kenaqet vetem me prezencen tende...e nese i mungon lumturia pa dyshim do e kerkoj diku tjeter....

  se po shihja mbrem BB...dhe po degjoja historine e Joanes...me erdhi keq per ish te fejuarin e saj...per shkak se te pakten te kishte guximin dhe t'ia thonte ne sy se kishte mbaruar mes tyre...dhe jo keshtu...premes ekranit...kjo nuk eshte gje e mire...megjithate...thjesht mora nje shembull...por sa raste degjojme keshtu....

  e mos thuaj femrat djali...se keto femra me meshkujt "ngaterrohen"..keshtu qe jane barazim....qe mos ju qofte koka ishalla

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  ej oj goce me qense koha e ka treguar qe "femrat" jan?????????????? dhe zoti i ka fale bukurine

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  mirmbrema forumista , mendoje se ne kete tem ka shum per te diskutuar mos ezitoni ithoni ato qe mendoni ,

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga anonymus Lexo postimin
  ku qendron sekreti ,kush jan pikat e dobta e femres qe e shtyjne te tradhetoje,

  edhe une do doja ta dija

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  .....nuk duhet te flasesh per grate...... duhet te merresh me to......

  - - - Updated - - -

  ....burrat do t'ua linin me shume deshire grave ta thoshin ato fjalen e fundit..... nese do ta dinin se ajo do te ishte e fundit vertet......

 8. #8
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Nuk tradhetojne te gjitha femrat! Por po e meritoj mashkulli, mire jua bejm!

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PinkPrincess Lexo postimin
  Nuk tradhetojne te gjitha femrat! Por po e meritoj mashkulli, mire jua bejm!

  ...mbrema ...PinkPrinces....pse kaq e revoltuar...kush te akuzoj...?

 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga anonymus Lexo postimin
  femrat qe jan aq te dashura dhe shum te adhuruara nga meshkujt , ,
  kam nje pytje dhe pergjigje pafund ,
  perse femrat i tradhetojne te dashurit e tyre ,
  ku qendron sekreti ,kush jan pikat e dobta e femres qe e shtyjne te tradhetoje,
  Pse burrat tradhetojne nuset/grate/te dashurat e tyre ????

  te dyja gjinite tradhetojne biles me shume meshkujt.


  Nese nje femer tradheton besoj se nuk eshte e kenaqur me partenerin ose, ose veē per te provuar si eshte me nje tjeter lool

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  une mendoje , se tradhetia e femres ndaj mashkullit ka te beje ne mynyren se si sillet mashkulli ne jeten e perdishme , dh e dyta ka te bej karakterin e ēiftit, se ata te dy i perputhen mendimet, ose jo ,
  dhe e treta eshte se une jam me te njejtin mendim me MIMAN

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Femrat
  Nga anonymus nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 25-01-2013, 03:18 PM
 2. Femrat e bukura shihen si "objekt" nga vetė femrat
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-05-2012, 10:36 AM
 3. Femrat nxiten seksualisht nga femrat tjera
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 08:48 PM
 4. Femrat
  Nga ingal nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 29-03-2009, 04:48 PM
 5. Birrat dhe Femrat
  Nga ingal nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-12-2007, 06:43 PM