Android Albania - Gjithēka rreth Android smartphones & tablet


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up Android Albania - Gjithēka rreth Android smartphones & tablet

  Receta Gatimi


  Android Albania eshte fanpage ne Facebook e cila ju informon gjithcka rreth smartphone-ve dhe tabletave me Sistemin Operativ Mobil te Google, Android. Aty do te gjeni foto nga celularet me te fundit qe prezantohen, koncepte te ndryshme si dhe info te ndryshme rreth ketyre pajisjeve. Faqja tani sapo eshte hapur dhe do na pelqente sikur te na vizitoni dhe ju! Ju mire presim ne Android Albania

  Kodi:
  https://www.facebook.com/androidosalbania

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Forza Android!
  Suksese dhe sa me shume androidiani

 3. #3
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Faqja shume e mire dhe serioze.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gjithēka rreth Samsung Galaxy S4
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-03-2013, 10:25 PM
 2. Google Nexus Tablet do te vije me Android 4.1
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-06-2012, 04:18 PM
 3. Windows 8 ne Android Tablet
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 07:17 PM
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 10:06 PM
 5. Gjithēka rreth Big Brother Albania 4!
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 190
  Postimi i Fundit: 03-04-2011, 10:12 AM

Etiketat pėr kėtė Temė