Si ti shikojmė videot e bllokuara nė Youtube

1..png

Pershendetje
Sot Desha Tju Tregoj si Te Shikojm video ne Youtube nese osht e bllokuar

Shikimi i ktyre videove na mundsohet permes nje plugins-i qe quhet "ProxMate", per ta shkarkuar shkoni ne ket link
Kodi:
https://chrome.google.com/webstore/detail/proxmate-unblock-the-inte/hgjpnmnpjmabddgmjdiaggacbololbjm
Klikojme "Add to Chrome"
2..png

Pastaj "Add", dhe presim per pak sekonda
3..png

Me paraqitjen e butonit te gjelbert si ne foto "Added to Chrome", do te thot ėshtė instalur me sukses plugins-i ne fjal.
4..png

Hapim perseri videon te cilen me pare e kemi pas te ndalur ta shikojme, pasi ta hapni per pak sekonda behet nje ridirektim nga ProxMate deri tek leshimi i videos.
5..png

6..png

Kjo Osht Vetem Per Google Chrome

Gjithė tė mirat