Instalo Driverat ne Windows 7 pa program


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e LittleHack
  Anėtarėsimi
  Sep 2012
  Postime
  80
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Bota Instalo Driverat ne Windows 7 pa program

  Receta Gatimi

  Instalimi i Driverave ne Windows 7 pa program (Driverat e Rrjetit instalohen vet gjat formatizimit) por driverat tjerė si do i beni ? Nuk nevoitet Devid as as ndonje web faqe (KJO TEK UN KA FUNKSIONUAR) -----> shkojm

  1. Me te djathten e miut mbi ikonen e My Computer Dhe zgjedhni opsionin Properties .

  w1.png

  2. Pastaj Change Settings

  w2.png

  3. Klikoni Hardware pastaj zgjedhni opsionin Device Installation Settings

  w3.png

  4. Zgjedhni Yes, do this automatically (recommendet) dhe Save Changes pastaj prisni disa minuta dhe instalohen !

  w4.png

  Tek un ka Funksionuar tek ju sdi ju lutem ata qe e provojn kete metod te tregojn se a ka funksionuar !

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e FrancVogli
  Anėtarėsimi
  May 2013
  Postime
  16
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kto driverat jan te zerit.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Riktheni Filet e Fshira ne Windows 7 Pa Program Shtes
  Nga Lirenti nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-02-2012, 03:54 PM
 2. Windows 7 ,dy foldera program files
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-07-2011, 01:05 PM
 3. GPS navigator program per Smartphone Windows Mobile
  Nga bardhposhi nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-06-2011, 11:10 PM
 4. Sposto ēdo program ne Windows System Tray
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 03:03 PM
 5. Instalo Windows Media Player plugin per Firefox
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-04-2008, 05:20 PM