Ajo...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Mendime Ajo...

  Receta Gatimi

  -Pikerisht atehere qe ti ke menduar qe e ke harruar perfundimisht, do ta takosh dikund! Por, ēfar do te besh ti atehere ? Do te te rrahė zemra shum se nuk e ke pritur qe do ta shohesh, do te mbushen synat me lot sepse te ka marre malli per tė, do ta kuptosh gabimin tend qe e ke humbur 1 t'ver8 per shkak te disa genjeshtrave tjera... Do te kujtohen fjalet e saj qe tani nuk do t'i thote me! Dhe prap, ti do ta shikosh ne sy, do te duash ta kesh perseri afer, te ulesh prane saj, por jo... Nuk do mundesh! Pastaj do te te shkoje mendja t'i flasesh sepse mendon qe ajo do te kthehet (sepse ashtu ka bere disa here...), por jo, me ti do ta shohesh vetem prej se largut... T'ja shohesh fytyren, synat, buzeqeshjen e lezetshme dhe nervat qe ti shum here ja ke shkaterruar!
  E ti ? Ēfar do te besh ti ??
  -Do te degjosh kenget qe degjonte ajo, do te shkosh tek vendi qe gjithmone jeni takuar dhe do te shohesh shume njerez, por jo ate!
  Ajo deshi nga ty sinqeritet dhe respekt, por ti nuk i kuptove kto 2 gjera...
  Ajo nuk te tha thjesht "te dua", por e deshmoi ate (disa here)!!
  Ti i thoje "te dua me shum se veten", por nuk i deshmove asgje...

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  ...ajo ka vuajtur aq shume....sa ti nuk e meritoje ate....prandaj dhe nuk jeni bashke...prandaj dhe ti do vuash si ajo tani....e te shohim sa i forte do jesh... gjithsesi ngushellime....

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  ...ajo ka vuajtur aq shume....sa ti nuk e meritoje ate....prandaj dhe nuk jeni bashke...prandaj dhe ti do vuash si ajo tani....e te shohim sa i forte do jesh... gjithsesi ngushellime....
  ...ēa me t'thon

  Qashtu osht... :/

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ...ēa me t'thon

  Qashtu osht... :/
  do kaloj dhe kjo mos u merzit.....koha sheron....

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  me shpejt do sheroheshe sikur ta gjeje ndonje tjeter

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  do kaloj dhe kjo mos u merzit.....koha sheron....
  Paj po po... Bohet mir...

  @bal HAHAHAHAHAHA! Po more bohet mir po ēa me bo tash ndodh ka1her

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Paj po po... Bohet mir...

  @bal HAHAHAHAHAHA! Po more bohet mir po ēa me bo tash ndodh ka1her
  gozhda del me gozhde ose plumbi me plumb i thone andej nga anet e mia!!!

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  gozhda del me gozhde ose plumbi me plumb i thone andej nga anet e mia!!!
  eee se ki keq ti, ashtu thon edhe nga anet tona lol

  poo... Problemi osht qe kjo gozhda ishte futur thell & zor qe do dal me gozhd... :/

  Se di sa po m'kupton se me fol kfjellt thojn kta paska rrshit lol

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  eee se ki keq ti, ashtu thon edhe nga anet tona lol

  poo... Problemi osht qe kjo gozhda ishte futur thell & zor qe do dal me gozhd... :/

  Se di sa po m'kupton se me fol kfjellt thojn kta paska rrshit lol
  perpiqem te te kuptoj.....del...del pa diskutim.. vec po mendoj cdeshe ti qe luajte me gozhde. lol

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  perpiqem te te kuptoj.....del...del pa diskutim.. vec po mendoj cdeshe ti qe luajte me gozhde. lol
  perpiqu, perpiqu...

  HAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA!

  Qe de... I thone edhe asaj fjales "vetem atehere kur e kemi humbur dike (qe s'e kemi me prane), ja kuptojme vleren e ver8..."

  Ehh... Ēa me bo, njeri nga1her nga frika qe mos t'i lendoje te tjeret dhe duke menduar se keshtu eshte me mire per te gjith, i ben veprimet ne ate menyren me t'keqe qe gjithcka prishet... :/

  Btw; Faleminderit per fjalet, sygjerimet, etj... (:

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  perpiqu, perpiqu...

  HAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA!

  Qe de... I thone edhe asaj fjales "vetem atehere kur e kemi humbur dike (qe s'e kemi me prane), ja kuptojme vleren e ver8..."

  Ehh... Ēa me bo, njeri nga1her nga frika qe mos t'i lendoje te tjeret dhe duke menduar se keshtu eshte me mire per te gjith, i ben veprimet ne ate menyren me t'keqe qe gjithcka prishet... :/

  Btw; Faleminderit per fjalet, sygjerimet, etj... (:
  me nder qofsh... pavaresisht te gjithave jeta vazhdon.............

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  gozhda del me gozhde ose plumbi me plumb i thone andej nga anet e mia!!!
  veē deshta me t'thon Faleminderit! Per qito fjel (:

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Etiketat pėr kėtė Temė