Problem me Domain DNS


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Bota Problem me Domain DNS

  Receta Gatimi

  po kjo per cfra eshte dhe si mund ta bej te funksionoje? foto 2013-04-07_2306.png

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e LittleHack
  Anėtarėsimi
  Sep 2012
  Postime
  80
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  Domaini juaj nuk eshte ne rregull dueht 1 domain per te shfaqur faqe tuaj te internetit ndiqni udhezimet aty ku lexon domain setup instructions nese keni domain e lejon deri ne 48 ore per te bere ndryshime ne DNS per ta perhapur

  - - - Updated - - -

  Nese nuk kupton si te rregullosh kontakto me ndonje person qe punon me Domain.
  Nese nuk njeh askend me trego ne pm dhe te gjej personin qe rregullon Domain

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  nuk njoh as kend qe mund ta rregulloj. edhe vete se kam iden se cfra mund te bej. nese te eshte lehet nje ndihme ?

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e LittleHack
  Anėtarėsimi
  Sep 2012
  Postime
  80
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  nuk njoh as kend qe mund ta rregulloj. edhe vete se kam iden se cfra mund te bej. nese te eshte lehet nje ndihme ?
  veq pastro pm se nuk po mund te dergoj mesazh privat ne pm te jap nr tel te personit qe mund te ndimoj

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  nuk njoh as kend qe mund ta rregulloj. edhe vete se kam iden se cfra mund te bej. nese te eshte lehet nje ndihme ?

  Vec Renit kush do te ndihmonte me mire?, Nese nuk ja ke haberin ketyre gjerave dhe kerkon te fitosh duhet te jesh pak i durushem.

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pėrveē domain, duhet te blesh dhe nje Host/server dhe me pas ndrysho DNS tek hosti qe ke bler per domain tend

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ndihme per domain
  Nga Enigmatiku nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-11-2010, 11:16 PM
 2. Ndihme per nje domain ne windows live
  Nga arbnori45 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-09-2010, 12:20 PM
 3. Si tė hapim domain .co.uk falas pėr 2 vite ?
  Nga Bigbrochendr nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 07:38 PM
 4. Ndihme per domain live
  Nga Loni10 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-11-2008, 08:34 PM
 5. Free domain
  Nga Pavli nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-03-2007, 09:30 PM