Forum Mjekesor


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Forum Mjekesor

  Receta Gatimi

  Me lejoni qe te prezantoj para jush forumin e pare me tematik mjekesore. Forumi do te permbaj tema nga me te ndryshme rreth mjekesise, qellimi eshte te mblidhen gjithe studentet dhe doktorret shqipetar ne nje vend, me te vetmin qellim qe ti ndihmojm atyre qe kane nevoj, qe ti shpalosim ato qe kemi me koleget tone. Regjistrimi eshte i hapur per gjithe te interesuarit.

  Forum Mjekesor

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Suksese ide e qelluar

 3. #3
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Faliminderit !

 4. #4
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  shume mire valla, mendova mos pe gjej edhe nenforum per PSIKOLOGJI,,,,po sidoqoft super, Suksese

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Suksese me forumin!

 6. #6
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Faliminderit, eshte ne fillim do kompletohet me neforumet e forumet adekuate.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Te kerkojne ne forum...
  Nga kuklla nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 97
  Postimi i Fundit: 22-08-2013, 06:02 PM
 2. Portal Mjekesor
  Nga Direktori nė forum Marketing dhe Reklama
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-06-2013, 07:35 PM
 3. B45 nė Angli pėr test mjekėsor
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:56 PM
 4. +1 ne forum
  Nga genocid nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-05-2009, 06:28 AM
 5. Nje me shume ne forum.
  Nga chgrp9557 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-03-2009, 12:01 AM