Cilat push-njoftime i keni te aktivizuara ne telefonin tuaj ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Komente Cilat push-njoftime i keni te aktivizuara ne telefonin tuaj ?

  Receta Gatimi
  Cilat push-njoftime (sikur sms) i keni te aktivizuara ne telefonin tuaj ? Un kam fb msn, whatsapp, e-mail, twitter, kalendarin, game center,instagram, vine dhe spotify.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Un disa i kam hequr se jan vertet te bezdisshme

  Ato te chatit dhe disa njoftime per email monitor pasi vijne ēdo minut pothuajse!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mua nuk me le rehat lirenti.com ne e-mail hahah

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lirenti.com ne Telefonin tuaj
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 11-03-2013, 12:49 AM
 2. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 08:53 PM
 3. Ringtone te personalizuara per Telefonin tuaj
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-01-2010, 07:08 PM
 4. 1200 Lojra Java per telefonin tuaj
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-06-2009, 08:39 PM
 5. 210 sfonde per telefonin tuaj
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-03-2008, 07:59 PM

Etiketat pėr kėtė Temė