Ndaje CocaCola me Lirentin !


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12

Tema tė ngjashme

 1. Porsche e gatshme tė ndajė platformėn e 911 me Volkswagen?
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2009, 09:41 PM
 2. Pershendetje. Me ne fund serish bashke me Lirentin!
  Nga andi_pg nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-10-2009, 01:37 PM
 3. CocaCola domethenia e saj
  Nga Enkelejda_24 nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-08-2009, 08:43 PM

 1. #1
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  8

  Foto Ndaje CocaCola me Lirentin !

  CocaCola Lirenti  Asgjė nuk ėshtė ne mendje po te mos ketė kaluar nepėr shqisat

 2. #2
  pėr ty edhe 1 her VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  10,082
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  21
  Reputacioni
  16
  edhe ktu a...

  Jepja 50 cent allahile ta blejn vet...
  thonė se ēdo fund ėshtė njė fillim i ri, por mua s'ka ēfarė mė duhet nėse nisė pa ty...!!

 3. #3
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  8
  u ba si harlem shake kjo coca cola
  Asgjė nuk ėshtė ne mendje po te mos ketė kaluar nepėr shqisat

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  4
  o faleminderit @erdi

 5. #5

 6. #6
  pėr ty edhe 1 her VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  10,082
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  21
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Se marr vesh fare ēnenkupton
  mnyr tjeter per ta shitur me shum... Lol
  thonė se ēdo fund ėshtė njė fillim i ri, por mua s'ka ēfarė mė duhet nėse nisė pa ty...!!

 7. #7

 8. #8
  pėr ty edhe 1 her VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  10,082
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  21
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Cocacola e ka nxjerr kete?!
  Po de.. Edhe n'Amerik kan dal kshtu... Ktu s'kam pare!
  thonė se ēdo fund ėshtė njė fillim i ri, por mua s'ka ēfarė mė duhet nėse nisė pa ty...!!

 9. #9
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,797
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Se marr vesh fare ēnenkupton
  nuk je i vetmi
  Eshte nje ze qe pershperit gjithmone tek veshet e mi, eshte nje fytyre qe shfaqet gjithmone para syve te mi, ajo eshte qetsia ne zemren time

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,572
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19
  E kam hap 3 her kte temen e akoma skam kuptu gjo

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  4
  shiko ketu me shum

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,738
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  13

  hahaha
  ...All is well...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Porsche e gatshme tė ndajė platformėn e 911 me Volkswagen?
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2009, 09:41 PM
 2. Pershendetje. Me ne fund serish bashke me Lirentin!
  Nga andi_pg nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-10-2009, 01:37 PM
 3. CocaCola domethenia e saj
  Nga Enkelejda_24 nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-08-2009, 08:43 PM

Bashkohuni dhe Ju kėtij komuniteti entuziast dhe argėtues. Krijo njė Llogari Falas