Dua ndihmen tuaj per faqe web


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e miri01
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Smile Dua ndihmen tuaj per faqe web

  Receta Gatimi

  Pershendetje te gjitheve .

  Kam hapur nje accuont tek 000webhost,dhe dua te krijoj nje website por e kam pak te veshtire pa ndihmen tuaj.

  Kush mundet te me ndihmoje ?

  Faleminderit .

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kontakto me www.iweb.al nese te nevojitet nje website (faqeweb)

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e woop
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Vendndodhja
  InyourPC!
  Postime
  118
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kontaktom ne PM !

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e Il Principe Renato
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Vendndodhja
  Las Vegas (New Mexico), United States
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ckm une jam i ri ketu por do kisha qef te me ndihmonit pak me kete qe do them
  Kam degjuar se ka webe te ndryshme qe mund te fitosh lek sa me aktive webi aq me shume lek fiton edhe keto lek shkojne ne llogarine tende ne banke
  Pyetja ime ishte : a mund ta di cili eshte ky web si mund ta hap edhe cfare duhet te bej qe te fitoj lek flm kur ta lexoni ju lutem me ktheni pergjigje

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ne radhe te pare te ftoj te prezantohesh!

 6. #6
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  un e kam nje pyetje si mund te hapi nje web faqe psh si forumi lirenti,albeu etj...d.m.th kur te shkruaj emrin qe e kam hap faqen dua me me dal ne google ju luitem nese dini se si ta hapi nje faqe online falas me tregoni

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Siē e kam cituar me siper Kontakto me www.iweb.al nese te nevojitet nje website (faqeweb). Ēmimet jane te leverdishme!

 8. #8
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  siq e deklarova me lart me hap nje faqe online "falas"

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ezel Lexo postimin
  siq e deklarova me lart me hap nje faqe online "falas"
  Po ku ka falas sot gjė! Dija duhet te paguhet! Pėrndryshe lexo guidat dhe mėso programim web

 10. #10
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ezel Lexo postimin
  un e kam nje pyetje si mund te hapi nje web faqe psh si forumi lirenti,albeu etj...d.m.th kur te shkruaj emrin qe e kam hap faqen dua me me dal ne google ju luitem nese dini se si ta hapi nje faqe online falas me tregoni
  shiko njehere keto mbase te bejne pune
  lexo mire cfare japin falas

  Kodi:
  freehostia.com
  freewebhostingarea.com
  bplaced.net
  byethost13.com
  freeweb7.com

 11. #11
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po bajshin pun me duket por spo di me vazhdu me tutje nese ka mundesi me me tregu

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Po ku ka falas sot gjė! Dija duhet te paguhet! Pėrndryshe lexo guidat dhe mėso programim web
  po e citoj prap prandaj paguhet sepse ti nuk e vazhdon dot

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  po e citoj prap prandaj paguhet sepse ti nuk e vazhdon dot
  Doktor, nuk e kuptova se ēfare me the!

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  E kisha me ate qe ka hap temen qe po pe perseris prap ate qe tha reni qe paguaj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 07-03-2011, 08:29 PM
 2. Web faqe pa pagese - Web faqe falas
  Nga NickAlb nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 06-06-2010, 03:14 PM
 3. Vajzat e ngujuara pėrdorin Facebookun pėr tė thirrur ndihmėn
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-09-2009, 06:26 PM
 4. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-01-2009, 05:55 PM
 5. Me ndihmen tuaj a mund ti kryej veprimet e meposhtme
  Nga nigji nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-07-2008, 08:06 AM