Rezultati i sondazhit: SMS apo WhatsApp

Votuesit
4. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • SMS

  1 25.00%
 • WhatsApp

  3 75.00%

SMS vs WhatsApp - Kush fiton?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21

  Sondazh SMS vs WhatsApp - Kush fiton?

  Receta Gatimi

  Jeni akoma me metoden e vjeter te shkruarit porosi (mesazh) me 160 shkronja, apo keni kaluar ne aplikacionin e popullarizuar WhatsApp!?


 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Une i kam bere update kam kaluar ne aplikacionin me te folur

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23
  Po te dyja i perdor

 4. #4
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  What's app!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush fiton...
  Nga Blerimi G nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-05-2013, 11:15 AM
 2. Whatsapp ėshtė mė i madh se Twitter
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-04-2013, 04:51 PM
 3. Facebook do tė blejė aplikacionin WhatsApp?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-12-2012, 12:11 AM
 4. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 10:54 PM
 5. Kush i fiton zgjedhjet ne Tirane: Edi Rama apo Lulzim Basha?
  Nga malvin nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 221
  Postimi i Fundit: 29-06-2011, 03:11 PM

Etiketat pėr kėtė Temė