Integrimi i slidedeck 2 nė html website.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Integrimi i slidedeck 2 nė html website.

  Receta Gatimi

  Jam duke punuar nė njė projekt shkolle. Kam krijuar me grupin njė website te thjeshte nė html. Kam dėshirė qė ta fut slidedeck nė krye tė faqes pa pėrdorur wordpress. Shpresoj nė ndihmėn tuaj.

 2. #2
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ēfare eshte kjo Slidedeck? Demo?

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Kjo vendos njė slideshow pėr foto, video etj. Problemi ėshtė se nuk di ta integroj nė html website.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Integrimi i Notepad2 nė Windows XP (me SP1,2,3)
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 08:51 PM
 2. Parashiko Kodet HTML
  Nga Design nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-01-2010, 01:00 AM
 3. Shpjegimi i gjuhes HTML!
  Nga Gend nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-07-2008, 09:59 PM
 4. [HTML] Perdorimi i iFrame
  Nga Lirenti nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-02-2007, 12:27 PM
 5. Tė pėrdoresh php brėnda tag html
  Nga ReniX nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-01-2007, 07:41 PM