Receta Gatimi

Lirenti.com sė shpejti me pamje te re!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 48 prej 48
 1. #41
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Shum bukur ka dal: Sic jemi edhe vet ne forumistat ^_^

 2. #42
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Shumė interesante.

 3. #43
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Esht ber cik HOT forumi hahahah

 4. #44
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  vetem deshta te shtoj diēka rreth Forumit: Kam pare qe shum antare jane "ne linje" ngaqe mund te kene veshtiresi me "Daljen" nga forumi! Per kete thash te ju 3goj atyre qe kane veshtiresi, dalja eshte nen pjesen "Konfigurimet"


 5. #45
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Esht ber cik HOT forumi hahahah
  majdi me premtove qe forumi do kish edhe ngjyra blu......dhe un spo shoh gje blu ktu ... pervec profilit tim

 6. #46
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  blu me te bardha ... si greku ;p

 7. #47
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  majdi me premtove qe forumi do kish edhe ngjyra blu......dhe un spo shoh gje blu ktu ... pervec profilit tim
  Do te vendosn edhe ngjyra te tjera

 8. #48
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Pėr ngjyra tanimo mos u ankoni se ėshtė bėrė lara lara!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Pamje nga Desktopi im
  Nga Altin111 nė forum Sisteme Operative
  Pėrgjigje: 473
  Postimi i Fundit: 19-10-2013, 01:24 PM
 2. Pamje 3D
  Nga Arjol nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-03-2013, 02:24 PM
 3. Yahoo me pamje tė re
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-02-2013, 07:05 PM
 4. Twitter se shpejti do marri nje pamje te re
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-09-2010, 06:58 PM

Etiketat pėr kėtė Temė