Muzike nga Spotify


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 26
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Muzikė Muzike nga Spotify

  Receta Gatimi

  Ky opsioni Spotify po me pėlqen jashtė mase saqė njė teme me kėnget e preferuara ja vlen.


  - Pėr tė vendosur kėngė shkoni tek Programi Spotify (qė mund ta shkarkoni falas kėtu)

  Klikim te djathte mbi kenge dhe bejm Copy Spotify URI:  - Me pas shkojmė tek editori avancuar dhe klikojmė butonin S, si ne figurėn mėposhtė:


  Dėgjim tė kėndshėm


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile

  gjithēka ka dal bukur ne forum, por kjo e Spotify ishte qerrshia mbi torte! Bravo


 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Vetem une nuk jam regjistruar ketu?

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  eshte e mundeshme vetem nga keto shtete


 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ah, anashkalova nje detaj shum te rendesishem!

  Po perditesoj guiden siper te ta provuar me proxy!

  Mund ta provoj njeri jashte ketyre shteteve nese punon me kete preferenca.

  Edit->Preferences dhe pastaj shkoni tek proxy dhe me pas vendosni numrat si ne imazh.


 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile

  1 shok qe e provoi me kto proxy dhe funksionoi (: vetem se problemi eshte qe nuk mund ta shkarkojne setupin nga spotify.com! Duhet ngarkuar 1 setup ne kete temė!

  edit: Ketu e keni setupin e programit per ata qe nuk mund ta shkarkojne nga faqja zyrtare!

  Kodi:
  http://www.sendspace.com/file/wqm7gs

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kisha menduar se ishte aktive ne gjithe EU.

  Po llogarin a e krijon dot nese arrin te marresh setupin?
  Nese ndonjeri ne Shqiperi mund ta provoj, dhe e kthejme temen ne guide pastaj

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Reno si i behet per mar ne android kete dhe falas

 9. #9
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  me vpn punon kudo

  zakonish vpn free kane USA ose UK

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Kisha menduar se ishte aktive ne gjithe EU.

  Po llogarin a e krijon dot nese arrin te marresh setupin?
  Nese ndonjeri ne Shqiperi mund ta provoj, dhe e kthejme temen ne guide pastaj
  Ne fakt jo, as llogari nuk mund te krijojne pa vpn!

  Po, do ishte mire sikur te behej 1 guidė per kete (:

  @Majdi per android eshte falas, por nuk funksionon!

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Puna ėshtė se nje anėtari i "thjeshte" nuk e komplikon veten kaq shume pėr te dėgjuar muzike, thjesht hap Youtube dhe kėrkon te ka lali shpirt te kali xhan

 12. #12
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Dėgjim tė kendshėm!

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  Ne fakt jo, as llogari nuk mund te krijojne pa vpn!

  Po, do ishte mire sikur te behej 1 guidė per kete (:

  @Majdi per android eshte falas, por nuk funksionon!
  nuk punon
  si

 14. #14
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Provoje me kete.

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Elti Vlore Lexo postimin
  Provoje me kete.
  nuk besoj qe ka vpn per telefon!

  Se dolem dhe nga tema!

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Njė metodė qė punon duke pėrdorur vetem njė herė proxy.
  Aktivizon proxyn mė pas logohesh me facebook. Caktivizon proxyn dhe kudo tė futesh me kėtė fb funksionon.

 17. #17
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Valdrin,nuk e kutpove.Thjeshte me vpn,ta pedoresh,ta shkarkosh dhe te besh connect via facebook.dhe
  pastaj connectiosh nga Facebook-u!

 18. #18
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13


  Shume e rehatshme kjo spotify

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Shume e rehatshme kjo spotify

  hahahhaha, po shpejt u bone "developer" ti

  Lol, kopjo vetem linkun e kenges, jo te gjith faqes

 20. #20
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Kur i bej copy spotify URI del keshtu Devis Xherahu – Akoma Se Besoj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Muzike shqiptare e viteve 80'-90'
  Nga labja nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 76
  Postimi i Fundit: 25-10-2013, 10:20 PM
 2. Twitter Music do tė ketė Spotify, Rdio, iTunes, SoundCloud, Vevo, dhe YouTube
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-04-2013, 02:54 AM
 3. Ndonje Code Premium per Spotify
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 17-03-2013, 09:11 PM

Etiketat pėr kėtė Temė