Muzike nga Spotify


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 26 prej 26
 1. #21
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Receta Gatimi

  Vendose keshtu me tag Spotify Anash

  spotify:track:0iXa9CExVUBEOKhg5aQvej

 2. #22
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  degjoni nga spotify pa preklama duke perdorur EZBlocker

  - - - Updated - - -


 3. #23
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Tek mua i ka hequr reklamat! Shume rralle jep reklam, por u be pak i mėrzitshme! Si e njėjta "muzik" po me duket!

 4. #24
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me skadoi abonimi 1 vjeēar qe kisha, e vazhdova prap! Jam bere i varur nga Spotify! Lol


 5. #25
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po mos te kishte klienta si ty Spotify, vėshtire se do mbijetonte

 6. #26
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Po mos te kishte klienta si ty Spotify, vėshtire se do mbijetonte
  hahahahaha! Ah, tani se fundmi e ka njoftuar nje karakteristike shum te mire ky Spotify! Spotify Family hidhi 1 sy si te duket? Tani me nje abonim mund te degjoje deri ne 5 anetare te "familjes"

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Muzike shqiptare e viteve 80'-90'
  Nga labja nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 76
  Postimi i Fundit: 25-10-2013, 10:20 PM
 2. Twitter Music do tė ketė Spotify, Rdio, iTunes, SoundCloud, Vevo, dhe YouTube
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-04-2013, 02:54 AM
 3. Ndonje Code Premium per Spotify
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 17-03-2013, 09:11 PM

Etiketat pėr kėtė Temė