Mbi Muziken


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 31
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7

  Mbi Muziken

  Receta Gatimi

  yessssssssssssss!!!!

 2. #2
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  yesss po mos beje chit-chat se te mbyta

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ckemi cate

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  ciao labja...

  te pelqen muzika...

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahaha....shum fare. Ca bere sot per drek

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahaha....shum fare. Ca bere sot per drek
  Rissoto alla milanese.Do na urdherosh per dreke???

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po patjeter...flm . Po me thuaj pak si i ben miii...ta mesoj edhe un ..........

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  tani nuk tregohen te gjitha...se pastaj me vjedh zanatin...te siguroj vec qe eshte shume e shijshme. pyet Auroren po nuk besove

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  mos me thuaj qe je guzhunjere miii . Mos ki merak...se gatimi nuk eshte pika ime e fort...per te qen te sinqert
  ej katia....ku e ke ber gjimnazin ti ??

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  jo jo...kam pak qe kam mesuar te gatuaj disa pjata te mira...une e kam bere tek "ALI DEMI",po ti???

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  aty e kam ber edhe un ...nja ca vite me von nrm . mos me thuaj qe e ke pas edhe ne klas auroren...se dhe ajo ali demse esht

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  jo jo nuk e kam pasur ne klase,eshte akoma e vogel ajo.

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  aa kte se dija , shikon ti
  auorora se harrova fare..shum i bukur shkrimi

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  po shume i bukur eshte....me vodhe mendimin...hahahahahahahahahhaa

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahahahahahaha .....

 16. #16
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ok...une thjesht jam pa fjale goca....une keto shkirme i adhuroj...i beje me zemer...punoj pas tyre...dhe nuk do doja kurrsesi te behet nje tabel muhabeti...dhe nuk eshte mire te flitet per "ca gjelle bere sot? kur une siper kam bere dicka qe nuk ka lidhje me te....gjithsesi...faleminderit per komplimetet....

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  e kemi per detyre...

 18. #18
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Ok...une thjesht jam pa fjale goca....une keto shkirme i adhuroj...i beje me zemer...punoj pas tyre...dhe nuk do doja kurrsesi te behet nje tabel muhabeti...dhe nuk eshte mire te flitet per "ca gjelle bere sot? kur une siper kam bere dicka qe nuk ka lidhje me te....gjithsesi...faleminderit per komplimetet....
  Pse vet e paske shkruajt?? kur te kem kohe do e lexoj

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  ah dhe nje vrejtje te vockel kisha per kete shkrimin:ato hahahahaha-te sikur ja prishin bukurine gjithe ketij rrefimi qe te le me goje hapurmundohu te jesh me serioze se shkrimtaret nuk fusin gjera te tilla ne shkrimet qe bejne,thjesht i ke prishur bukurine.mendimi im dhe jo kaq gjate se na lodhe nga syte.

 20. #20
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  une e dashur nuk i shkruaj per njerzit qe iu lodhen syt keto shkrime...por per ata qe kenaqen duke i lexuar...

  kur te me duhesh do te te marr si kritike arti...se ke nje dhunti qe pak e kane...

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Pse vet e paske shkruajt?? kur te kem kohe do e lexoj
  Po vete Olsen....ok....lexoje kur te duash

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Qyteti rus ndaloi muzikėn heavy metal
  Nga MAJDI nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-05-2010, 10:53 PM