Doktori vs Piktori!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Doktori vs Piktori!

  Receta Gatimi

  hallall piktori


 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  spash ndonje veper arti per ta merituar

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahaha sa te forta kto . U kam par dhe nje video tjeter....
  nejse , un jam me ate shprehjen e fundit fare ...

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  pse keto te dyja mua me acarojne kaq shume?kur mundohen te improvizojne njeher ma heqin trurin i urrej pa mas .megjithate edhe un olsi jam per piktorin

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  haha e forte kjo

 6. #6
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  pse keto te dyja mua me acarojne kaq shume?kur mundohen te improvizojne njeher ma heqin trurin i urrej pa mas .megjithate edhe un olsi jam per piktorin
  edhe mua nuk me pelqejn shum ne improvizim, por fjaket ama i kan te goditura

  piktori fiton

 7. #7
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Piktori pa tjeter.......doktorit i ka skadu afati....

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Hahaha sa te papame jan kto i kam dhe n lagje

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vajza dhe piktori...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 17-02-2012, 10:23 AM
 2. Doktori zhvishet para infermiereve
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-09-2009, 11:34 AM