Surpriza me e bukur qe ju kane ber ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7

  Surpriza me e bukur qe ju kane ber ?

  Receta Gatimi

  Te gjitheve i pelqejne surprizat ,mua me pelqejne shume sepse mendoj se personi qe ti ka pergatitur te ka shume perzemer dhe mendon si te bej te lumtur ,nje nga surprizat me te bukura ne jeten time ka qene kjo:kaa qene ditelindja ime dhe kalon ora 12 dhe asnje sms se mikeshat e mia jane te parat qe e bejne ,realisht u merzita thashe si me kane harruar ,kalon mengjesi asgje ,ne pasdite mar nje telefonat nga nje shoqja ime dhe me thote qe vishu thote te dalim per kafe ,epo thashe keto e paskan harruar fare edhe une e lashe po me vinte dhe zor ti thoja .vishem dhe ii tek lokali ku e kishim lene ,sapo hap deren cte shoh gjithe shoqeria ime ishte aty,me kenduan shume urime ,mee kishin pergatitur torte me cokollat qe une e kam shume qejf ,jam kenaqur vertet shume ,edhe une qe mendoja se me kishin harruar.
  TJETRA ESHTE QE NJE DITE NE SHKOLLE ME SJELLIN NJE TUFE GJIGANDE ME TRENDAFILA BLU QE UNE I KAM SHUME QEJF.
  TANI E KENI RRADHEN JU.

 2. #2
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Vjet nje bilete per 1 jave pushime! E paharrueshme! Uroj te perseritet...

 3. #3
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Kam shume...por kjo e fundit eshte dicka simbolike...kur me zgjuan nga gjumi dhe me thane se kushurira lindi djalin...ka kalur nje moment te veshtir...prandaj dhe eshte lajmi me i bukur qe kisha per momentin....i uroj vogelushit jete te gjate...e te mbushur me dashuri!....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kanė thėnė pėr dashurin!
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-09-2012, 03:56 PM
 2. UFO-t kanė zbritur nė Tokė
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 12-04-2011, 07:41 PM
 3. Blero promovohet nė Zvicėr, vjen surpriza mė e re
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2011, 12:41 PM
 4. Ata qė ushtrojnė kanė IQ mė tė lartė
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-12-2009, 02:07 PM
 5. FIFA: Shqiperia, surpriza e miqesoreve
  Nga Kliton nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 12:52 PM