Showbiz Shqip


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Henri Sadikaj
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Vendndodhja
  Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Showbiz Shqip

  Receta Gatimi

  Adresa e faqes shqiptare: http://www.showbizshqip.com
  Pershkrimi: Ne kete faqe do te gjeni te rejat me te fundit nga bota e Showbiz-it por edhe do te argetoheni me rubrikat e tjera .

 2. #2
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  emir kjo faqe por anglish te kishte qen shqip me mir ishte e mmasandej kjo faqe me shum ishte per sporti sesa per vip

  - - - Updated - - -

  bash ksi lloj faqeje kam deshir ta hapi por nuk di ne mundet kush me me tregu mir kish ba

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Copy/Paste ju punon, kjo ėshtė e sigurt

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  te pakten mundohuni ti perktheni lajmet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 3 Libra per C++ Shqip
  Nga abdullah92 nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-06-2013, 11:50 PM
 2. Photoshop ne shqip – Komandat baze te Photoshop-it ne shqip
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-03-2010, 10:30 PM
 3. Fjalori me i goditur shqip- shqip :lol:
  Nga EMAUS nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-01-2010, 10:18 PM
 4. Wordpress ne Shqip
  Nga Design nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 11:35 PM
 5. Gjithcka ne shqip
  Nga LONA1981 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 03:57 PM