Ndihme ne HTML


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 24 prej 24
 1. #21
  i/e rregjistruar 10% Maska e miri01
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Po shume mire eshte faleminderit dhe nje here,po munde me regullo dhe kontaktin,kontrollo paypalin se kam kaluar nje donacion per forumin.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Duhet ta kesh ne ndonjė nga mesazhet privat.

  sorry per vonesėn, por uroj te pėlqej!
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga miri01; 11-07-2013 mė 11:19 PM.

 2. #22
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Te falenderoj!

  ketu gjen file me kontakt form:

  http://ge.tt/7OLaXal/v/0

  mund ti modifikosh filet vet, por kujdes presjet!

  Aty tek Email vendos emailin tend.

 3. #23
  i/e rregjistruar 10% Maska e miri01
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Dhe nje here te falenderoj per ndihmen qe me dhe ,je i madh!

 4. #24
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  je i mirėpritur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Kodet ezadecimal te ngjyrave ne HTML
  Nga iWeb nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-07-2011, 09:00 PM
 2. Parashiko Kodet HTML
  Nga Design nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-01-2010, 01:00 AM
 3. Shpjegimi i gjuhes HTML!
  Nga Gend nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-07-2008, 09:59 PM
 4. [HTML] Perdorimi i iFrame
  Nga Lirenti nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-02-2007, 12:27 PM
 5. Tė pėrdoresh php brėnda tag html
  Nga ReniX nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-01-2007, 07:41 PM