One Day - Remix me Text (Lyrics)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Video One Day - Remix me Text (Lyrics)

  Receta Gatimi

  No more tears, my heart is dry
  I don't laugh and I don't cry
  I don't think about you all the time
  But when I do – I wonder why

  You have to go out of my door
  And leave just like you did before
  I know I said that I was sure
  But rich men can't imagine poor.

  One day baby, we'll be old
  Oh baby, we'll be old
  And think of all the stories that we could have told

  Little me and little you
  Kept doing all the things they do
  They never really think it through
  Like I can never think you're true

  Here I go again – the blame
  The guilt, the pain, the hurt, the shame
  The founding fathers of our plane
  That's stuck in heavy clouds of rain.

  One day baby, we'll be old
  Oh baby, we'll be old
  And think of all the stories that we could have told.

  One day baby, we'll be old
  Oh baby, we'll be old
  And think of all the stories that we could have told.

  One day baby, we'll be old
  Oh baby, we'll be old
  And think of all the stories that we could have told.

  One day baby, we'll be old
  Oh baby, we'll be old
  And think of all the stories that we could have told.

  One day baby, we'll be old
  Oh baby, we'll be old
  And think of all the stories that we could have told. 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  sa bukur kjo kenga dhe mua me pelq shume komplimente per shijet

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  you're welcome

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum e bukur kjo kenga!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  ky ka ze vertet interesant dhe zerin edhe e interpreton me teksin shume i papar

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Text Effekt | Mesim
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-06-2010, 04:18 PM
 2. Si te lejm nje folder pa text.
  Nga Kliton nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-03-2009, 09:50 PM

Etiketat pėr kėtė Temė