License per vBulletin 5


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Zemer License per vBulletin 5

  Receta Gatimi

  Pėrshėndetje!

  Duke qene se jam nje nga pjesetarėt e faqes qė merret me ndryshimin e forumit, doja te beja njė kėrkesė tė gjithė komunitetit.

  Nėse ndokujt nga anėtarėt i gjendet ndonjė Liēense pėr vBulletin versioni 5 dhe nese ka dėshirė ta dhuroje pėr Lirenti.com!

  Do te ishim te gjithė mirėnjohės!

  Nėse dikush dėshiron tė sponsorizojė, ėshtė gjithashtu i mirė se ardhur! Do te mundohemi tia shpėrblejmė me ndonjė faqe web.

  Faleminderit!

 2. #2
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  $249.00 :S
  Cmim dirdheruese!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nese me bjen dicka ne sy, sigurisht qe do iu lajmeroj!

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e t0fx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Pėrshėndetje!

  Duke qene se jam nje nga pjesetarėt e faqes qė merret me ndryshimin e forumit, doja te beja njė kėrkesė tė gjithė komunitetit.

  Nėse ndokujt nga anėtarėt i gjendet ndonjė Liēense pėr vBulletin versioni 5 dhe nese ka dėshirė ta dhuroje pėr Lirenti.com!

  Do te ishim te gjithė mirėnjohės!

  Nėse dikush dėshiron tė sponsorizojė, ėshtė gjithashtu i mirė se ardhur! Do te mundohemi tia shpėrblejmė me ndonjė faqe web.

  Faleminderit!
  Mere

  Ta gezoni !
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Administratori; 17-09-2013 mė 05:02 PM. Arsyeja: link

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pirat? Me mire jo Thnx

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te ndryshoj ngjyrat e vBulletin?
  Nga b00mbrun nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-11-2011, 01:50 PM
 2. [Ndihme] Per instalimin e nje skins ne vbulletin
  Nga boss1 nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-05-2010, 11:30 PM
 3. Kerkoj Disa producte per vbulletin
  Nga diarf nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-04-2010, 04:10 PM
 4. Sigurimi i vBulletin-it
  Nga MAJDI nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2009, 02:55 PM
 5. Problem me VBulletin
  Nga kristimcs nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-07-2009, 02:03 PM

Etiketat pėr kėtė Temė