Te dashur,pastaj miq?!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7

  Zemer Te dashur,pastaj miq?!

  Receta Gatimi

  SI mendoni a mund te ngeleni mik me dike qe me pare e keni dashur?a mund te ngelesh mike per hir te personit te bukur qe ti ke pare tek ai ose ajo apo nese nje lidhje perfundon duhen shkeputur cdo kontakt nga ai person ?ti lascio.jpg

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Miq mbetesh por me zemer te plasur..... "Nese i shkeput kontaktet te bjen me keq se ta shohesh njeher ne rruge te iken mendja" kshu qe gjeja me e mire qe mund te beje eshte ta pranosh realitetin dhe te ecesh perpara duke mos e thyer mendjen.

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  Miq mbetesh por me zemer te plasur..... "Nese i shkeput kontaktet te bjen me keq se ta shohesh njeher ne rruge te iken mendja" kshu qe gjeja me e mire qe mund te beje eshte ta pranosh realitetin dhe te ecesh perpara duke mos e thyer mendjen.
  mor djale po ndaje mendjen ti thua as mish as peshk ,ktej thua duhet te ecesh perpara ketej thua mese i shkeput kontaktet eshte me keq !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111po presim ende pergjigjen tende pasi ta kesh ndare mendjen

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kurr n'jet!!

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Me shkeputur fare, per te mire te dyve

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Veshur e ngjeshur, pastaj nga blloku
  Nga Coca-Cola nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 04:47 PM
 2. Atdheu im i dashur
  Nga Shaban Cakolli nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-04-2013, 06:41 PM
 3. I dashur Dikush...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-02-2012, 03:17 PM
 4. Biri im i Dashur
  Nga Mona nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-08-2010, 09:30 PM
 5. Hilton me tė dashur tė ri
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 11:26 PM