Japonezėt lėpijnė syrin nė shenjė dashurie !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Japonezėt lėpijnė syrin nė shenjė dashurie !!

  Receta Gatimi

  ...  Kemi dėgjuar qė njė ēift tė dashuruarish bėjnė ēmendurira, madje tė venė dhe veten nė rrezik pėr tė dėshmuar dashurinė tek tjetri. Por japonezėt janė tė ēmendur fare.

  Tė lėpish kokėrdhokėt e syve tė partnerit apo partneres ėshtė njėlloj si puthja, njė gjest dashurie. Kohėt e fundit po bėhet alarmante sepse janė shtuar rastet e infeksioneve nė sy.
  ‘Kjo shprehje afeksioni mes tė rinjve jo vetėm ka rritur numrin e rasteve me infeksion por shton rrezikun deri nė verbėri’, bėjnė tė ditur doktorėt, shkruan HuffingtonPost.

  Por kjo praktikė e tė dashuruarve nė Japoni, kapėrceu kufijtė. Nė SHBA, studentja Elektrika Energias, 29 vjeē thotė se “i dashuri im mė lėpinte sytė, kokėrdhokėt e syve dhe ishte e hatashme, njėsoj sikur me prekte nė vende intime”.

  Madje mjekėt paralajmėrojnė se kjo praktikė ėshtė me rreziqe, mė e pakta qė mund tė marrėsh eshte ndonje infeksion nga herpesi qė mbart personi puthaman.

  Dėmet e kėsaj praktike u mėsuan kur nė njė shkollė nė Japoni, 10 nxėnės tė cdo klase vinin nė shkollė me sy tė enjtur nga infeksionet.

  Alarmi u shtua kur fėmijėt 12-vjeēarė e mėsonin kėtė praktikė njėsoj si puthja e parė.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Belaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  `BeRat ♥
  Postime
  88
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  K A T A S T R O F E !!

  Kam lexuar shume gjera ne jeten time , po kaq gje t shpifur skisha lex ndonjeher !!

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahahaha pse moj bela....ti mbahesh dhe per romantike hahahahaha

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  iiiiiiiiiiiiiiiiii sa e shpifur moj labe ,vetem dashuri ska aty ,gjuha ka miliona mikrobe dhe ato shkojne infektojne syrin epo keto njihen dhe si popull i mendshem po kur skane mjetin kryesor te dashuris ne rregull po kerkojne mjete alternative

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Hera e pare qe po e dėgjoj! Ishalla nuk kane shume dashuri kur ngihen nga gjumi, sytė gjithė sklepa

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahahaha sa interesante.. prandaj i kan syte me forma kta se i mbajn mire, i ujisin

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  iiiiiiiiiiiiiiiiii sa e shpifur moj labe ,vetem dashuri ska aty ,gjuha ka miliona mikrobe dhe ato shkojne infektojne syrin epo keto njihen dhe si popull i mendshem po kur skane mjetin kryesor te dashuris ne rregull po kerkojne mjete alternative
  po kur shkembejn njerzit puthje franceze , si i behet per mikrobet? Spyet njeri apo jo hahaha

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  . prandaj i kan syte me forma kta se i mbajn mire, i ujisin

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  ok tek goja thjesh transferohen tek nje tjeter goje plot me mikrobe po syri eshte steril dhe ca me ma krahason pa me puthjen franceze qe eshte mbreteresha e puthjeve e jo te lepish syrin iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po kur shkembejn njerzit puthje franceze , si i behet per mikrobet? Spyet njeri apo jo hahaha

  - - - Updated - - -
 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  ok tek goja thjesh transferohen tek nje tjeter goje plot me mikrobe po syri eshte steril dhe ca me ma krahason pa me puthjen franceze qe eshte mbreteresha e puthjeve e jo te lepish syrin iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  ndoshta ata e kan si nje sakrific....si nje prove dashurie . pastaj mos thuaj ii pa e provuar ti....se ndoshta sjan dhe aq budallenj ata

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ndoshta ata e kan si nje sakrific....si nje prove dashurie . pastaj mos thuaj ii pa e provuar ti....se ndoshta sjan dhe aq budallenj ata
  hahahahahaha

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  hahahahahaha
  per cfare qesh ti more ,jo labe te keqen as kam ndermend ta provoj auuuuuuuuuuu ti lepish syrin tjetrit jo me moter

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e Belaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  `BeRat ♥
  Postime
  88
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahahaha pse moj bela....ti mbahesh dhe per romantike hahahahaha
  Me ke me ngateron ti mua moj legene ?!

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  ohhhhhhhhhhhh....mi viene la nausea......

  po te jene te palare...

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  per cfare qesh ti more ,jo labe te keqen as kam ndermend ta provoj auuuuuuuuuuu ti lepish syrin tjetrit jo me moter
  qesha aty ku tha "se ndoshta sjan dhe aq budallenj ata" qe gjasme duhet provuar

 15. #15
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Na postoni ndonje foto te syrit ju gocani

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-10-2011, 10:09 AM
 2. Foto: Si i “arnojnė” japonezėt autostradat e shkatėrruara!
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 01:35 PM
 3. Pėrse nuk qajnė japonezėt?
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 17-03-2011, 02:11 PM
 4. Hajdutėt e internetit ia vėnė syrin rrjeteve shoqėrore
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-01-2010, 02:38 PM
 5. Modelja Arnaut ia vė syrin Ronaldos
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-02-2009, 09:23 PM