Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 31
 1. #1
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

  Receta Gatimi

  Daku323 says:
  altin
  Altin *1A* says:
  po
  Daku323 says:
  ke llogari paypal ti?
  Altin *1A* says:
  jo
  Daku323 says:
  ose di gje se si behet?
  Altin *1A* says:
  te blesh qe ketej
  Altin *1A* says:
  ?
  Altin *1A* says:
  sble dot
  Daku323 says:
  dua te fus euro tek llogaria ime paypal
  Daku323 says:
  se do bej nje transferte
  Altin *1A* says:
  po ne itali
  Altin *1A* says:
  ose greqi
  Altin *1A* says:
  mundet
  Daku323 says:
  si?
  Altin *1A* says:
  thuaji renix
  Altin *1A* says:
  //
  Altin *1A* says:
  ti fusi falas
  Altin *1A* says:

  Daku323 says:
  po nuk eshte online shelbsina
  Daku323 says:
  ku ti fusesh? te xhepi jot?LolLol
  Altin *1A* says:
  //
  Altin *1A* says:
  mi jep mua
  Daku323 says:
  ok
  Daku323 says:
  ja se te ngrohet gjellaLolLolLol
  Altin *1A* says:
  ti boj rrush e kumbulla //
  Altin *1A* says:
  pse cdo me blee
  Altin *1A* says:
  ti?
  Daku323 says:
  do bej transferte mer
  Daku323 says:
  do ndihmoj njerezit ne nevoje!Lol
  Altin *1A* says:
  //
  Daku323 says:
  ne afrikeLol
  Altin *1A* says:
  un un un
  Altin *1A* says:
  //
  Daku323 says:
  je ne nevoje?Lol
  Altin *1A* says:
  //

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:


 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

  Mos u merzit kuklla, do fusim vetem ndonje muhabet te kendshem, jo HOT

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

  jo jo te gjitha te gjitha

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

  Bravo Daku!!

 6. #6

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

  DAKU ERION MSN says:
  smod un, e degjove
  Altin *1A* says:
  ik re
  DAKU ERION MSN says:
  ahahhahahahahahaha
  Altin *1A* says:
  mu erresuan syte
  Altin *1A* says:
  hahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  ti admin
  Altin *1A* says:
  haahah
  DAKU ERION MSN says:
  mos ke merak
  Altin *1A* says:
  do e bojme me vota
  Altin *1A* says:
  hahahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  hahahahahah
  Altin *1A* says:
  se i kam delegatet un
  DAKU ERION MSN says:
  do mbledh gjith cerrat qe vine ktu te interneti
  Altin *1A* says:
  haahahhaahahha
  DAKU ERION MSN says:
  me me votu
  Altin *1A* says:
  nuk fiton dot
  Altin *1A* says:
  hahahahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  e kena me bast
  Altin *1A* says:
  se eshte votimi me email
  Altin *1A* says:
  konfirmim
  Altin *1A* says:
  un i kam gati
  DAKU ERION MSN says:
  do punesoj emen_d qe te hapi adresa te reja email
  Altin *1A* says:
  hahahahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  dhe nje tjeter qe te beje regjistrimin ne forum
  Altin *1A* says:
  hahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  dhe nje tjeter per te dhene gjithe votat
  DAKU ERION MSN says:
  parrulla:
  Altin *1A* says:
  hahahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  No More : au iu:
  Altin *1A* says:
  Bashke per 2OO9
  DAKU ERION MSN says:
  hahahahahahahahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  lani duart para se te hani buke
  Altin *1A* says:
  hahahahahah
  Altin *1A* says:
  do anulloj zgjedhjet
  Altin *1A* says:
  ahahahahah
  Altin *1A* says:
  grusht shteti
  DAKU ERION MSN says:
  numri i antareve ne forum: 369.246
  Altin *1A* says:
  35 jane tamam
  DAKU ERION MSN says:
  sot ne linje: 369.249
  DAKU ERION MSN says:
  jo, 4
  Altin *1A* says:
  hahahahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  se une dhe ti nuk do hyjme fare, qe te bejme nje votim te paster
  Altin *1A* says:
  hahahahaahha
  Altin *1A* says:
  un sbej hile
  DAKU ERION MSN says:
  as une
  Altin *1A* says:
  cte doje populli
  DAKU ERION MSN says:
  skam bere ndonjehere
  Altin *1A* says:
  hahahahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  tani do bej
  Altin *1A* says:
  e pe
  DAKU ERION MSN says:
  pak fare
  Altin *1A* says:
  sa kollaj fitova un
  Altin *1A* says:
  hahahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  cfare
  DAKU ERION MSN says:
  te lash vet
  Altin *1A* says:
  me ca vota
  Altin *1A* says:
  po te ishe ti do fitoje
  DAKU ERION MSN says:
  oh oh oh
  Altin *1A* says:
  keshtu qe sna duhen ne smod
  Altin *1A* says:
  se jemi shum
  Altin *1A* says:
  do heqim Emausin
  Altin *1A* says:
  hahahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  hahahahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  eshte e tepert
  Altin *1A* says:
  hhahahaaha
  DAKU ERION MSN says:
  se bo mir punen
  Altin *1A* says:
  sdo mbajme femra ne drejtim
  DAKU ERION MSN says:
  ka ankesa
  Altin *1A* says:
  hahahahahaaha
  DAKU ERION MSN says:
  po renin
  DAKU ERION MSN says:
  ta heqim
  Altin *1A* says:
  ai eshte skllav na duhet
  Altin *1A* says:
  pologu po rregj
  DAKU ERION MSN says:
  hhahahahahahahahahahaha
  Altin *1A* says:
  hahahahahahahahah
  DAKU ERION MSN says:
  neser raport ai
  Altin *1A* says:
  hahahahaha
  Altin *1A* says:
  sa shpejt iku ora
  DAKU ERION MSN says:
  pologun ta vejm srejtor sigurimi
  DAKU ERION MSN says:
  iku
  Altin *1A* says:
  hahahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  tu punu
  DAKU ERION MSN says:
  sa pune e mire kjo e jotja
  Altin *1A* says:
  hahahahahah
  DAKU ERION MSN says:
  ma gjej dhe mu nje
  Altin *1A* says:
  e do nje xhiro
  DAKU ERION MSN says:
  hahahahahaa
  DAKU ERION MSN says:
  jo se mesohem keq
  Altin *1A* says:
  hahahaahhaah
  DAKU ERION MSN says:
  cakebomircakebo
  Altin *1A* says:

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:  Altin, s'kane dal te qeshmet! Se po e merr ndonjeri seriozisht, dhe ban ti pastaj!

 8. #8

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

  Daku pse ban un re

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

  Ti re, po kush. Daku eshte i pafajshem.

  Me duket se paska fillu fushata pa u shpall zgjedhjet.

 10. #10

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

  Jeni duke thyer rregullat e forumit te dy

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

  Spaske marre ban akoma ti Altin?

 12. #12

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema_d\";p=\"26231
  Spaske marre ban akoma ti Altin?

  Akoma seshte bere lista per Ban

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

  i duhet vene dakut ai diskutimi i djeshem

 14. #14

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"26265
  i duhet vene dakut ai diskutimi i djeshem
  Me ate diskutimin e djeshem i bie Daku te jetoje ne paqe

 15. #15
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

  hihi, sa e kish nr pologu mo?

 16. #16
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:


 17. #17

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

  DAKU ERION MSN says:
  prit se po shkruj
  DAKU ERION MSN says:
  hahahahhahhahahaha
  Altin *1A* says:
  PO
  DAKU ERION MSN says:
  po me ato voten qe me dhe, pse sme fute edhe nja 200 euro
  Altin *1A* says:
  ti jap ashtu
  Altin *1A* says:
  me jep ne dore
  DAKU ERION MSN says:
  hahahahahahahhahaha
  DAKU ERION MSN says:
  altin
  DAKU ERION MSN says:
  ke do bejme ban sot
  DAKU ERION MSN says:
  se
  Altin *1A* says:

  Altin *1A* says:
  bejme Emausin
  DAKU ERION MSN says:
  hahahahahahahhahahahahahahahha
  DAKU ERION MSN says:
  e pe si kishte shkrujt per mu
  Altin *1A* says:
  ku re
  DAKU ERION MSN says:
  per 6 muj smod
  DAKU ERION MSN says:
  reni kishte shkrujt me posht:
  DAKU ERION MSN says:
  dakord jam me emaus hahaha
  Altin *1A* says:
  po sjam un hahahahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  6 muj ban dakut si fillim haha
  Anila Daku says:
  sa ja bo qejfin vetes ky dreq hahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  ishin mor vesh mir hahahahaha
  Altin *1A* says:
  hahahahaha
  Altin *1A* says:
  ej po e ben dot si detyre hahahahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  hahahahahahahahha
  DAKU ERION MSN says:
  hahahahahahahahahahhaha
  DAKU ERION MSN says:
  ah ti do vrare
  Altin *1A* says
  hahahahaha
  DAKU ERION MSN says:
  ky te tregoka dhe rrugen madje
  DAKU ERION MSN says:
  zhduku nga kjo ana
  Altin *1A* says
  hahahahaha

 18. #18
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:  Ahh ti do vrare me ter men!

  Prit te hap edhe une arkivin tim E shef ti masanej se kush jeton ne paqe! Hahahahahahahahahahahahaha

 19. #19

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

  Hape arkivin

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

  Genti says:
  polog ti je vlla
  PoLiGrAfIkSi says:
  po un jav
  PoLiGrAfIkSi says:
  ckemi grupi
  PoLiGrAfIkSi says:
  si ja kalon
  Genti says:
  haha
  Genti says:
  pse tu desh kaq kohe mor burre
  Genti says:
  ckemi mo mir ti
  PoLiGrAfIkSi says:
  isha ne dush
  PoLiGrAfIkSi says:
  po lahesha
  PoLiGrAfIkSi says:
  mire
  Genti says:
  e mora vesh
  Genti says:
  rehat
  PoLiGrAfIkSi says:
  ti mire ke qene
  Genti says:
  cte besh
  Genti says:
  sa foto qe paske fut ne myspace
  PoLiGrAfIkSi says:
  nga shpia ke qene
  Genti says:
  mire mire
  PoLiGrAfIkSi says:
  ca te bej pse mos i fus
  Genti says:
  haha
  PoLiGrAfIkSi says:

  Genti says:
  puna cthote
  PoLiGrAfIkSi says:
  mire rehat lodhemi nga pak
  PoLiGrAfIkSi says:


  Genti says:
  ca turni je sot
  PoLiGrAfIkSi says:
  shkolla mire nga ty
  Genti says:
  pffff
  PoLiGrAfIkSi says:
  jom pushim
  Genti says:
  shkolla me t'then te drejtn
  Genti says:
  po na merzit veshet
  Genti says:
  bah
  Genti says:
  kam nje provim te premten
  Genti says:
  de materiali qe na ka dhene zysha
  Genti says:
  smerret vesh fare
  PoLiGrAfIkSi says:
  po hajt duroje edhe pak
  Genti says:
  filon fjalia ne tirane dhe mbaron ne durres
  PoLiGrAfIkSi says:

  PoLiGrAfIkSi says:
  thuj zyshes mos na derasat
  PoLiGrAfIkSi says:
  se nuk ta kena qefin
  Genti says:
  si them dot

  Genti says:
  nesje vari bidonat shkolles
  Genti says:
  +17
  Genti says:
  kush e ka prefiksin
  Genti says:
  se sot me mori njera me ket numer
  Genti says:
  dhe sme tha se kush ishte
  Genti says:
  ma hoqi petullen fare
  PoLiGrAfIkSi says:
  hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  PoLiGrAfIkSi says:
  ca te tha
  Genti says:
  pf
  Genti says:
  gjeje kush jam
  PoLiGrAfIkSi says:
  he he
  PoLiGrAfIkSi says:
  po ti e gjete
  Genti says:
  ske nje cike frike se e gjeta
  Genti says:
  ajo stregonte fare
  PoLiGrAfIkSi says:
  fare fare
  Genti says:
  sme dha asnje ndihme
  PoLiGrAfIkSi says:
  kush mendo se do ket qene
  PoLiGrAfIkSi says:
  iii
  Genti says:
  pss
  Genti says:
  sma merr mendja se ja kam dhene vet numrin
  Genti says:
  mbase e ka marre ndonjerit ketej nga grupi
  Genti says:
  se mesa duket edhe ajo te lirenti ishte
  PoLiGrAfIkSi says:
  po mendohu i here se mos ja ke dhon ndonjeres ne msn
  Genti says:
  e futa numrin e saj ne internet
  Genti says:
  dhe e bera search
  PoLiGrAfIkSi says:
  ca doli
  Genti says:
  thoshte se ishte numer US
  PoLiGrAfIkSi says:
  ca thu ti re
  Genti says:
  po po
  PoLiGrAfIkSi says:
  prefiksi amerikes eshte 001
  Genti says:
  e pra 0017 etj
  PoLiGrAfIkSi says:
  nuk e di vallaj ti numrin tim e ke apo jo
  Genti says:
  ti sa vetava ua ke numrin nga grupi
  PoLiGrAfIkSi says:
  ty dhe dakut
  Genti says:
  po po
  Genti says:
  une te kam cu edhe mesazh
  Genti says:
  do ti coj edhe nje kesaj
  PoLiGrAfIkSi says:
  coji
  Genti says:
  e keqja ishte se linja ishte aq e dobet sa nuk po e kuptoja mire se cfare po thoshte
  Genti says:
  une bertisja rruges si budalla
  PoLiGrAfIkSi says:

  Genti says:
  po mor burre
  Genti says:
  me eshte dukur vetja si trap
  Genti says:
  mesa di une ne forum nuk kemi goca qe jane nga US
  PoLiGrAfIkSi says:
  kan thon gocat c'jeka ky spaska pa celular m esy
  Genti says:
  dhe kjo me cudit me shume
  Genti says:
  haha
  Genti says:
  ore
  Genti says:
  ajo me njihte shume mire
  PoLiGrAfIkSi says:
  shi shi
  Genti says:
  por nuk me thoshte fare se kush ishte
  PoLiGrAfIkSi says:
  bo ca tersi
  Genti says:
  madje me tha se ja kisha dhene vete numrin
  PoLiGrAfIkSi says:
  yy
  Genti says:
  10 minuta folem
  PoLiGrAfIkSi says:
  epo prandaj po te them un mendohu nje here kujt ja ke dhene
  Genti says:
  dhe mezi po merreshim vesh
  Genti says:
  ore ato gjera qe i mbaj mend i mbaj shume mire une
  Genti says:
  une vetem dakut dhe ty ua kam dhen nr
  PoLiGrAfIkSi says:
  mos ke qene i pir ndonje nate dhe ja ke dhene ndonjeres
  Genti says:
  por me duket se mbase ka folur me "skype"
  Genti says:

  Genti says:
  cna shkrive
  Genti says:
  di gje ti se cfare prefiksi perdor programi "skype"
  PoLiGrAfIkSi says:
  as nuk kam hyre ndonjehere atje
  Genti says:
  e cuditshme apo jo
  Genti says:
  ore
  PoLiGrAfIkSi says:
  shume
  Genti says:
  si ishte ajo puna e postimit tend te forumi
  Genti says:
  ku flisje se ta kishte dhjere muhabetin njer
  PoLiGrAfIkSi says:
  cila

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ju lutem te gjithe mos klikoni ketu
  Nga aurel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-06-2012, 08:53 PM
 2. Ėshtė vėndi im, u linda kėtu e do vdes kėtu
  Nga Mona nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 11:23 PM
 3. Shqipėria nė black-out, ndėrpritet energjia nė gjithė vendin
  Nga Erlindi nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-02-2010, 04:45 PM
 4. Shqipėri: Moti i keq, probleme nė gjithė vendin
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2009, 08:10 PM