Elvana Gjata - Foto dhe Diskografia


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Muzikė Elvana Gjata - Foto dhe Diskografia

  Receta Gatimi

  Emri i Elvana Gjatės nuk ėshtė i rastėsishėm nė botėn e muzikės dhe as thjesht pėr tė plotėsuar ndonjė nga kapriēiot e moshės. Rruga e saj artistike ka filluar qė fėmijė, me debutimet e saj tė para nė pallatin e pionierėve. Qė nė pjesėmarrjen e saj tė parė, nė Festivalin e Zėrave tė Rinj, vlerėsohet me ēmimin e tretė, me kėngėn "Tė kėndojmė sė bashku". Ky ēmim e inkurajon edhe mė tej nė rrugėn e saj tė saponisur.  Elvana Gjata ft 2po2 - Beso


  Elvana Gjata Ft Mc Kresha - 1990


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  1 nder kengeterat e mija te preferuara! Per t'mos thene e vetmja, ben pjese ne krye te listes!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Videoklipi i ri i Elvana Gjata - Gjaku Im
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-04-2012, 09:43 PM
 2. Elvana Gjata nė Dancing With the Stars
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 01:50 PM
 3. Fituesja e Top Fest 8 - Elvana Gjata
  Nga flori_xhi nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-06-2011, 05:14 PM
 4. Elvana Gjata me videoklip te ri
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-08-2009, 03:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė