1TB hapėsire falas nė re (cloud storage)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up 1TB hapėsire falas nė re (cloud storage)

  Receta Gatimi

  Sistemi i ruajtjes se te dhenave po behet gjithmone e me i lehte ne perdorim, duke shkuar keshtu drejt deponimit te te dhenave ne re (eng: cloud). Kesaj radhe, nje sherbim i ri, i quajtur "Shared.com" ka nxjerrė nje ofert ku mund te perfitoni 100GB hapesire online falas per te ngarkuar skedaret dhe gjerat e juaja online.

  Thjesht vizitoni lidhjen me posht per te aktivizuar abonimin falas me 100GB dhe me pas mund te krijoni konton tuaj e cila pastaj automatikisht do te zgjerohet ne 100GB hapesire online falas.

  Kodi:
  https://shared.com/promo/TechCrunch6MonthsPro
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga vaaldr1n; 29-07-2013 mė 10:39 PM. Arsyeja: update

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Jo keq! Mund te vesh shume gjera deri ne 100GB

 3. #3
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  thanks vaaldr1n

  100gb jane vertet shume te mjaftushem
  me 2-3 acc e jemi full backupded ;p]

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Qenka mir me 100

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  thanks vaaldr1n

  100gb jane vertet shume te mjaftushem
  me 2-3 acc e jemi full backupded ;p]
  Po pra, s'na duhen me usb as hdd... Lol :v

  Un kam neper disa sherbime cloud hapesire online, por kryesisht e perdor Dropbox dhe gDrive

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up

  Oferta eshte zgjeruar ne 1TB!

  Kodi:
  https://shared.com/promo/TechCrunch6MonthsPro

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Oferta eshte zgjeruar ne 1TB!

  Nuk e kam tė qartė vaaldr1n,si mund ta rrisim hapėsirėn nė 100 TB,ose ta hapim njė tė llogari tė re me 1 TB,nėse mund ta shpjegosh,falemnderit pėr mirėkuptim!

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Atlantis Lexo postimin
  Oferta eshte zgjeruar ne 1TB!

  Nuk e kam tė qartė vaaldr1n,si mund ta rrisim hapėsirėn nė 100 TB,ose ta hapim njė tė llogari tė re me 1 TB,nėse mund ta shpjegosh,falemnderit pėr mirėkuptim!
  op njeri duhet me hap acc tjeter per me fitu kto me 1TB!

  Ajo ma nalt osht me 100GB (dmth falas, kjo osht Pro per 6 muj).

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Nuk ju besoj shumė kėtyre ofertave. Kėto shėrbime mė duken te pasigurta.
  Gjithsesi faleminderit.

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po si behet me i ngarku matrialet me folder. se nuk te lejon duhet te specifikosh deri ne fund file-n nga folderat. un dua te ngarkoj nje program ose nje folder me foto sic e kam gjith folderin? mund te me thote njeri si te ngarkoj me foldera?

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  po si behet me i ngarku matrialet me folder. se nuk te lejon duhet te specifikosh deri ne fund file-n nga folderat. un dua te ngarkoj nje program ose nje folder me foto sic e kam gjith folderin? mund te me thote njeri si te ngarkoj me foldera?
  provoje me winrar! Paketoje ne winrar folderin dhe provoje ta ngarkosh si RAR-File!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Falas 100 GB Cloud Backup per 1,000,000 userat e pare
  Nga TraHaNa nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 27-10-2013, 04:32 PM
 2. 50GB hapėsirė falas nė Mediafire
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 03:40 PM
 3. Top 5 driver cloud
  Nga argent nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-10-2012, 12:14 PM
 4. RapidShare ofron sherbimin RapidDrive Cloud per Windows
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2012, 10:48 PM
 5. Hotel nė hapėsirė
  Nga Erinaa nė forum Turizėm dhe Udhėtime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-05-2012, 10:21 PM

Etiketat pėr kėtė Temė