Rezultati i sondazhit: Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es?

Votuesit
18. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Drejt

  9 50.00%
 • Gabim

  9 50.00%

Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e drejt?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 25
 1. #1

  Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e drejt?

  Receta Gatimi

  Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e drejt

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e dre

  Per mua shume gabim duhet te kesh besim te ai/ajo qe je lidhur!

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e dre
  Ne teori mund te thuash Jo se eshte dicka private e me se shumti duhet te kesh besim!
  Por a jemi ne ne gjendje ti rezistojme ksaj??

  Do ja *kontrolloja*(fjale e madhe kjo) pa asnje hezitim! Besimi te ngelet te gjera me te medha se nje telefon apo nje bllok shenimesh.

  Te njejten gje te beje dhe ai pa problem!

  Kur ska cfare te fshehe ma merr mendja se ska pse i vjen keq!

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e dre

  un do te beja te njejten gje qe do te bente nese do me kantrollonte tel gjithashtu nuk do tja lija pa ja kontrolluar, ne pegjithesi jam tip i besueshem por nese do krijonte mosbesim doke ma kentrolluar do ja kontrollja pa u menduar 2 here

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e dre

  une mendoj se eshte e drejte gjithashtu .

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e dre

  Gabim a jo .... Mua nuk me vete mendja t'ja "kontrolloj " tel .

  Varet nga njerezit ...besimi , xhelozia ...ka qe e shohin vetem nga kureshtja

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e dre

  Gabim! Ose ndryshe mosbesim! E ndjen qe dicka nuk shkon nese e ben!

  E ndjen qe po ta dredh !

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e dre

  Eshte e gabuar. Do te thote qe nuk ke besim te plote tek ai qe ke prane

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e dre

  Bravo! Si ka mundesi qe ne te dy kemi nje mendje? A te ka shku ndonjehere nder mend te martohesh me mua?

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e dre

  Une e kontrolloj ndonjeher ne te rralle, kur skam ca bej, nga kureshtja

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e dre

  Une e kontrolloj kur ai perton te pergjogjet dhe me thote te pergjogjem une ne vend te tij.

  Kthehemi seriozisht, jo nuk me pelqen te kontrolloj gjerat e te tjereve me tendence, por shpesh me bie rasti te kerkoj nje nr tel ne telefonin e tij sigurisht kur eshte dhe ai i pranishem aty me mua, apo te pergjigjem une nda cellulari i tij miqve te perbashket, por asnjehere dhe kur eshte telegoni para meje nuk e shikoj se kush mer ne telefon apo car mesazhe i vine.Po te kete nje gje qe nuk vete besoj se te gjithe do e pastronin cellularirin para se te hynnin ne pragun e shtepise.Kam nje parim,qe nuk bej kurre tek te tjeret ate qe urej te ma bejne mua.

 12. #12
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e dre

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS\";p=\"25018
  Une e kontrolloj ndonjeher ne te rralle, kur skam ca bej, nga kureshtja
  Kureshtja eshte gje tjeter! Nruja ime dhe une kemi nga nje program ne cel qe regjistron telefonatat e bera! Une ato kam qef! Te degjoj sa bukur flet nruja ime ne cel!


 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e dre

  Dhe nruja e ketij ktu lart e ka shume qejf ate program sepse dhe ajo e ka qejf te degjoj se sa bukur flet burri i saj ne telefon.

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e dre

  Shume e drejte

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Tja kontrollosh telefonin te dashurit-es gabim apo e dre

  Personalisht eshte gabim! Jam kunder kontrollit te telefonit! Besimi ne jeten sentimentale luan nje rol mjaft te rendesishem!

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  mendoj se esht gabim,duhet te arrish qe te dahuren ta njohesh mir vet dhe pa pasur nevoj qe ti kontrollosh cel se tregon pasiguri nga ana jote ne lidhje.

 17. #17
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  te kontrollosh telefonin esht Gabim,por kur ke dyshime esht e Drejte

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e Converse
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  13
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Eshte sh gabim tia kontrollosh cel.te dashures/dashurit tend
  Duhet te kesh besim tek ai/ajo....

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  mendoj qe eshte shume gabim tia kontrollosh tel te dashurit....\
  eshte munges respekti ndaj tij ndaj gjerave personale
  dhe mos besim

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  per mendimin time eshte gabim sepse tek e dashura duhet te kesh besim sepse pos pate besim nuk quhet e dashur poooooooooorrrrrrr po pate dyshime te cilat ngelesh ter natan pa gjum eshte shum e drejte

  ky eshte mendimi ime

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Zbulohet SMS-ja e fundit e studentes derguar te dashurit
  Nga olsii nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 10:55 PM
 2. Pėrse femrat braktisin tė dashurit?
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 09:06 PM
 3. Shet rrobat e ish tė dashurit nė eBay
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 07:17 PM
 4. Ia kafshon gjuhėn tė dashurit
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 08:27 PM
 5. Perdhunohet femija, pranga ish-te dashurit
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-01-2008, 08:04 PM