Poni & 2 step - dale...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Poni & 2 step - dale...

  Receta Gatimi

  Nje kenge shume e bukur.....ju ftoj ta shijoni...si une.......Sa e bukur...dhe look saj


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Spo merren me vesh rrymat muzikore! Gjithsesi, suksese #Ponit

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  pse ta shijoj si ty un...do e shijoj sipas menyres sime ...
  per ponin kam sh kritika...sidomos ne performanc...asnjeher sme ka pelqyer....
  fillon pak si keng popullore...pastaj perfundon me ritme latine hahaha .
  veshja diku nice...diku out..buz te kuqe me veshje verore,buz detit ?
  me pak fjal..me pelqeu me pelqeu

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahhaahah o e poshter....si nuk le rast pa me kundershtuar...qe do te mbys ty me gjithe macen tende

  edhe mua keshtu me ngjan ndonjehere...por kjo kenge me pelqeu se erdhi ndryshe....stil ndryshe...

  edhe mua buzet e kuqe me ato veshjen koke e kembe me vija...s'nuk shume...atje me te bardha me pelqeu....buzet po plasin nga silikoni moj...sa i ka fryre pupupu

  une se di cfare iu pelqejne atyre buzeve ne ate gjendje,,,,si ballkon sovjetik hahahahahah

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Mua sme pelqen as kenga as shqiponja (poni)

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahhaahah o e poshter....si nuk le rast pa me kundershtuar...qe do te mbys ty me gjithe macen tende

  edhe mua keshtu me ngjan ndonjehere...por kjo kenge me pelqeu se erdhi ndryshe....stil ndryshe...

  edhe mua buzet e kuqe me ato veshjen koke e kembe me vija...s'nuk shume...atje me te bardha me pelqeu....buzet po plasin nga silikoni moj...sa i ka fryre pupupu

  une se di cfare iu pelqejne atyre buzeve ne ate gjendje,,,,si ballkon sovjetik hahahahahah
  me mua bej cf te duash , po me macen time ske pun moreeee veesh ...
  per buzet kemi par dhe me keq se poni.... Po kengetare me te till fam..dhe te performoj kaq keq...skam par tj sinq...
  kto po jan keng te bukura moj...degjoji njeher

 7. #7
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahaha me macen do ta nxjerr inatin qe kam me ty...se me shan Ponin

  te bukura keto kenget...i degjoj perdit....o luleeeeeeee luleeeeeeeeee....hahahahahhaha....e bkr...edhe Evi reci...limonad...ose aurela gace dua....

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahaha me macen do ta nxjerr inatin qe kam me ty...se me shan Ponin

  te bukura keto kenget...i degjoj perdit....o luleeeeeeee luleeeeeeeeee....
  pse ma nguleee hahahaha ncncncnc....o.o

  kto te dyha qe me the tani jan vertet sh te bukura sidomos ajo e aurores njeher....

 9. #9
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahahahhahaa ncncnc

  kujt aurore moj...aurela thuaj ahahahhaa jane vertet....kane dal ca kenge te bukura kete vere....

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahahahaha aureles se na bere lemsh ti dhe emri jot ....po vertet , po ajo e rovenes...mos me mbaj inat...sa qejf qe e kam....ose 2 kenget e fundit te eli fares....shum cool

 11. #11
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahaha c'te beje une qe kete 'emrin' tim e ke pare hena jasht ti...e nuk le vend pa e permendur ....po eshte e vertet....jane hata fare....po nga eli fara vetem "denglat" me pelqen...kjo tjetra s'nuk shume....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-07-2012, 04:17 PM
 2. Nė dietėn “Step” hahet mė pak dhe numėrohen hapat e ecur
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-01-2009, 06:27 PM
 3. Poni gati pėr njė klip dimėror
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2008, 03:26 PM
 4. Poni me bllok klipesh
  Nga Coca-Cola nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-08-2008, 07:40 PM